Bez multfilmu varoņiem, ērti un ar odziņu – latviešu bērnu modes zīmoli
Foto: Privātā arhīva foto

Sestdien, 30. martā, pulksten 16.30 Rīgas modes nedēļas ("Riga Fashion Week") pasākumu programmā iekļauta arī bērnu modes skate. Ir vecāki, kurus īpaši neuztrauc, vai bērnu apģērbs iegādāts kādā no lielāko ķēžu veikaliem, taču citiem ir svarīgi, lai viņa atvase atšķirtos, lai staigātu tērpos ar odziņu, kā mēdz sacīt. Ja ne ikdienā, tad vismaz svētku reizē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad bērnu modes rādīs trīs pašmāju zīmolu pārstāvji – "Zaza Couture", "Rock and Mouse" un "Aristocrat Kids". Lai radītu iespaidu, kā top šie tērpi un kas pamudinājis pievērsties mazu meiteņu un puiku drēbju darināšanai, uz sarunu aicinājām visus trīs modes skatē pieteiktos zīmolus, taču "Aristocrat Kids" nevēlējās sev publicitāti, tāpēc nolēmām, ka iepazīstināsim ar citu Latvijā radītu bērnu modes zīmolu, kas skatē nepiedalās, bet arīdzan bērniem piedāvā skaistus tērpus, kas tapuši Latvijā.

Kā informē RFW pārstāvji, pirmā bērnu modes skate notika 2016. gada pavasarī, kopš tā laika, tā ir kļuvusi gan par skaistu tradīciju, gan veidu, kā iepazīstināt vietējo un starptautisko sabiedrību ar Latvijas bērnu modes zīmolu panākumiem. "Toreiz mēs secinājām, ka Latvijā ir vairāki bērnu modes zīmoli, kuri rada ļoti augstas kvalitātes un augsta līmeņa dizaina apģērbus bērniem, un kuri tiešām ir ļoti pieprasīti ārzemēs, bet kurus pašu mājās tolaik maz, kurš zināja. Mēs gribējām gan palīdzēt šiem zīmoliem attīstīties tālāk, gan iepazīstināt Latvijas sabiedrību ar viņu sasniegumiem, ar ko vietējā modes industrija var lepoties. Kā piemērs – zīmola "Aristocrat Kids" kolekcijas, tiek pārdotas vienā no prestižākajām pasaules tirdzniecības centriem – "Harrods Londona", par ko sapņo ikviens dizaineris," stāsta Modes nedēļas organizatori.

Bērnu modes skate Rīgas modes nedēļā ir ne tikai zīmolu jauno kolekciju prezentācija, bet arī skaisti svētki gan pašiem bērniem (gan tiem, kuri piedalās kā modeļi, gan tiem, kas skatās no zāles), gan vecākiem. Šī ir īpaši emocionāls notikums, kuru turpinām organizēt tagad katru sezonu, stāsta RFW pārstāvji.

Lūk, zemāk arī vari iepazīties ar trīs nelieliem stāstiem par pašmāju bērnu modes zīmoliem!

Tags

Lasāmgabali Mode mazajām dāmām Riga Fashion Week
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form