Bezmaksas treniņi ģimenēm Rīgā
Foto: Shutterstock

Veselības un fitnesa studija "VingroSev.lv" aicina Rīgas domes Labklājības departamenta īstenotā projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros apmeklēt bezmaksas treniņus "Sporta dienas ģimenēm".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ārtelpu treniņi notiks dažādās vietās Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā un tajos aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem, neatkarīgi no ģimenes locekļu vecuma un fiziskās sagatavotības. Nodarbību saturs ir izstrādāts tā, lai tas radītu interesi dažāda vecuma un interešu grupu dalībnieku vidū. Plānotās aktivitātes iever sevī gan dažādas sportiskās stafetes ar laika fiksēšanu, tādējādi veicinot sacensības garu un azartu, gan tādas aktivitātes, kas veicina sadarbību un saliedētību ģimenes locekļu vidū. Būs iespējams piedalīties arī dažādās prāta spēlēs. Paši aktīvākie dalībnieki tiks pie organizētāju sarūpētajām balvām.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, treniņos reizē varēs piedalīties līdz 20 personām, bet kopumā katrā nodarbību norisē rīkotāji gaidīs ap 100 apmeklētāju. Sportiskās aktivitātes tiks organizētas dažādās aktivitāšu "stacijās", lai treniņu norises laikā nodrošinātu apmeklētāju plūsmas kontroli un epidemioloģiskās prasības.

Pirmie "Sporta dienas ģimenēm" treniņi norisināsies jau 21. jūlijā no plkst. 16:30 līdz 19:30 Viesturdārzā, Rīgā. Dalībniekiem iepriekš nepieciešams reģistrēties treniņam, rakstot pieteikumu uz "VingroSev.lv" administrāciju info@vingrosev.lv vai zvanot uz administrācijas telefona numuru 27766371 .

Par citiem plānoto treniņu laikiem un to aktuālāko informāciju aicinām meklēt mājaslapās www.veseligsridzinieks.lv un www.vingrosev.lv, kā arī "Veselīgs rīdzinieks veselā Rīgā" un "VingroSev.lv" sociālo tīklu profilos!

"Sporta dienas ģimenēm" organizē veselības un fitnesa studijas "VingroSev.lv" speciālisti, kuri nodarbību apmeklētājiem aktivitāšu stacijās organizēs dažādus uzdevumus, kas raisīs ne tikai pozitīvas emocijas un saliedētību ģimenes lokā, bet arī veicinās priekšstatu par to, kā fiziskās aktivitātes dažādos veidos iekļaut savā ikdienā, vecākiem pavadot laiku kopā ar bērniem.

Sīkāka informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv.
Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Ģimene Sports Vingrošana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form