Lasītājas jautājums: Gribētu uzzināt sekojošu lietu. Esmu 11. grūtniecības nedēļā un mani moka, varētu pat teikt, nepanesamas galvassāpes visu šo nedēļu garumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Zinu, ka katra grūtniecība ir savādāka, bet pirmajā man bija salīdzinoši daudz, daudz vieglāk. Arī sliktā dūša ir spēcīga visas dienas garumā. Tāpēc gribētos uzzināt, vai tas tik tiešām ir "normāli", vai varētu būt kaut kas nesaistīts ar grūtniecību. Jau 1 dienu ir grūti izturēt spēcīgas galvassāpes, bet ja tās ilgst 3 mēnešus... brīžiem tiešām liekas, kā nesajukt prātā. Papildus lietoju Supple Maman vitamīnus un Fenules. Dienā izdzeru vismaz 2 l ūdens. Vai ir kaut kas, kā varētu mazināt galvassāpes?

Atbild Latvijas Ģimenes Centra ginekoloģe dr. Vēsma Kalviņa:

Jums vajadzētu griezties pie ārsta, jo būtu jānoskaidro, kas tieši tās ir par galvassāpēm. Piemēram, ja Jums jau līdz grūtniecībai ir bijušas migrēnas, tad grūtniecības sākumā bieži līdz 13.-14. nedēļai ir pasliktināšanās un var lietot pretsāpju līdzekļus. Tomēr uzskatu, ka šajā jautājumā nepieciešams vairāk informācijas, lai sniegtu konsultāciju.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form