'Bumbulītis un Ņukucītis' - iznākusi pasaku un dzejoļu klausāmgrāmata par rūķiem
Foto: Publicitātes foto

Ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu audio grāmatu sērijā "Klausāmgrāmata" klajā laists Aivara Neibarta pasaku un dzejoļu CD bērniem "Bumbulītis un Ņukucītis." Šogad Aivaram Neibartam paliktu septiņdesmit gadu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu audio grāmatu sērijā "Klausāmgrāmata" klajā laists Neibarta pasaku un dzejoļu CD bērniem "Bumbulītis un Ņukucītis." Šogad dzejniekam paliktu 75 gadi.

Klausāmgrāmatā apkopotas Neibarta pasaciņas īsļaužiem par Bumbulīti un Ņukucīti, dzejoļi no krājuma "Rūķis kā jau rūķis" un rūķu pasakas, kas līdz šim publicētas tikai periodikā. Vara Klausītāja atlasīto bērniem veltīto darbu lasījumu viņa izpildījumā papildina čellistes Gunas Šnē interlūdijas. Dzirdama arī Neibarta balss.

Neibarta rūķu pasaku un dzejoļu klausāmgrāmata var būt kā jauka dāvana ikvienam bērnam. Ieraksts ir pieejams mūzikas ierakstu un grāmatu veikalos. Izdevuma skaņu režisors ir Olivers Tarvids, māksliniece – Ieva Dzintare.

Tags

Aivars Neibarts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form