Būt laulībā ar turku. Bijušās rīdzinieces Žannas stāsts par ģimenes dzīvi Turcijā
Foto: DELFI

Smalkas miesas uzbūves, gaišas ādas krāsas, ar minimālu kosmētikas pieskārienu, smaidīga, atklāta, bet vienlaikus nedaudz apmulsusi par sev pievērsto uzmanību – tādu Turcijā, Antālijā, sastapu Žannu Ozeri, uzņēmuma "Kilit Global" rezervācijas direktori, bijušo rīdzinieci, kura nu jau 16 gadus ir precējusies ar turku – Sezginu Ozeru, kas ir viens no šī uzņēmuma īpašniekiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uzņēmums "Kilit Global" ir sadarbības partneris Latvijas tūrisma aģentūrai "Tez Tour", ar kuras atbalstu mēs, grupa žurnālistu no Latvijas, nedēļu viesojāmies Turcijā, lai labāk iepazītu šīs zemes skaistumu, vēsturi, tūrisma iespējas un arīdzan vietējos iedzīvotājus.

Brauciena laikā bija iespēja parunāties ar vairākām krievu tautības sievietēm, kuras ieradušās Turcijā, lai pastrādātu tūrisma jomā, bet nu šo zemi izvēlējušās par savu mītnes valsti. Par to, kāda dzīve ir Turcijā cittautiešiem, kā veidojas ģimeniskās attiecības turku ģimenēs, kā tiek audzināti bērni, par to šajā stāstā, kurā piedalās vairāki stāstnieki, tostarp Žanna.

Tags

Cilvēkstāsti Lasāmgabali Sarakstu karuselis Turcija Tūrisms
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form