'Centrs Dardedze' aicina sagādāt saviem mīļajiem 'Citādu dāvanu'
Foto: Shutterstock

Jau ceturto gadu pirms Ziemassvētkiem notiek labdarības akcija "Citāda dāvana". Tās laikā ikviens tiek aicināts saviem tuvajiem cilvēkiem nosūtīt sirsnīgu vēstuli no Ziemassvētku vecīša apmaiņā pret ziedojumu "Centrs Dardedze" darbam bērnu aizsardzībā pret visa veida vardarbību.

Lai īpaša un personiska Ziemassvētku vecīša vēstule sasniegtu adresātu, labdarības akcijas laikā no 22. novembra līdz 9. decembrim "Centrs Dardedze" mājaslapā iespējams aizpildīt īsu anketu par tuva cilvēka labajiem darbiem šajā gadā, pievienot novēlējumu un turpat veikt brīvi izvēlētu ziedojumu organizācijas "Centrs Dardedze" darbībai.

"Šogad "Citāda dāvana" Ziemassvētkos iepriecinās jau ceturto gadu. Esam sapratuši, ka šī akcija iziet krietni ārpus vienkāršas labdarības kampaņas robežām – tā mudina mūs visus saviem tuvajiem un mīļajiem, vai vienkārši līdzcilvēkiem uzdāvināt tos labos vārdus, kam ikdienā, iespējams, nepietiek laika. Tā ir iespēja aizkustināt gan sūtītāja, gan saņēmēja sirdi. Vienlaikus sniedzot savu artavu lielākam mērķim – ziedotie līdzekļi tiks veltīti darbam, lai izglītotu sabiedrību vardarbības novēršanai un palīdzētu no vardarbības cietušiem bērniem. Mēs esam pārliecināti, ka lielākā dāvana, ko mēs kā sabiedrība varam dot mūsu bērniem, ir droša bērnība bez vardarbības," uzsver "Centrs Dardedze" vadītāja Liena Krūmiņa.

Visi akcijas laikā ziedotie līdzekļi tiks veltīti darbam bērnu aizsardzībā – palīdzībai no vardarbības cietušiem bērniem, izglītojošām atbalsta grupām sociālā riska vecākiem, no vardarbības cietušu bērnu interešu aizstāvībai, kā arī prakstiskām apmācībām bērniem, pusaudžiem, vecākiem un speciālistiem.

Nodibinājums "Centrs Dardedze" ir nevalstiska organizācija, kas iestājas par bērnu tiesībām uz dzīvi, brīvu no vardarbības un jau vairāk nekā 17 gadus darbojas bērnu aizsardzības jomā. Tā sniedz atbalstu bērniem, kuri cietuši no seksuālas, fiziskas, emocionālas vardarbības vai novārtā pamešanas, kā arī veic preventīvas bērnu, vecāku, skolotāju un citu speciālistu apmācības par bērnu emocionālās attīstības, audzināšanas un drošības jautājumiem.

Source

Cālis.lv

Tags

Centrs Dardedze Ģimene Ziemassvētki
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form