Cukurvates lustes un ģimeņu prieks – aizvadīti ceturtie Bērnu rehabilitācijas dienas svētki
Foto: Publicitātes foto

Pirmdien, 21. septembrī, ar vērienīgiem svētkiem rehabilitācijas centrā "Poga" nosvinēta Bērnu rehabilitācijas dienas četru gadu jubileja. Pasākuma laikā bērniem ar kustību traucējumiem bija iespēja aktīvi pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem un ģimeni – piedaloties sportiskās stafetēs un radošās darbnīcās, apgleznojot sejiņas un baudot muzikālus pārsteigumus, samīļojot īpaši apmācītos kanisterapijas sunīšus un mielojoties ar cukurvati, beļģu vafelēm un citiem gardumiem, informē pasākuma organizatori.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Svētki iezīmēja Bērnu rehabilitācijas nedēļas aizsākumu – īpašu nedēļu, kas tiek rīkota rehabilitācijas centra "Poga" un mazumtirdzniecības tīkla "Maxima Latvija" kopīgi organizētās labdarības akcijas ietvaros, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā.

"Ļoti novērtējam, ka rehabilitācija un satikšanās centrā POGA var būt arī svētki, ne tikai smags ikdienas darbs. Bērniem un ģimenēm ir nozīmīgi kopā satikties un just atbalsta plecu, satikt speciālistus un saturīgi pavadīt laiku. Paldies, "Maxima Latvija", kā ilggadējam "Poga" atbalstītājam, kas izprot bērnu un ģimeņu vajadzības un sniedz nozīmīgu atbalstu ikdienā un svētkos," stāsta "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

"Mēs iestājamies par ģimenēm un to labklājību, tāpēc jau vairākus gadus ejam ciešā solī kopā ar bērnu rehabilitācijas centru "Poga", lai palīdzētu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu vecākiem. Šis gads ir bijis izaicinošs mums visiem, īpaši mazajiem pacientiem, kam ārkārtas situācijas laikā rehabilitācijas nodarbības bija liegtas. Tāpēc esam īpaši priecīgi, ka varam sveikt mazos "Poga" pacientus un viņu ģimenes rehabilitācijas nedēļas atklāšanas svētkos un esam lepni, ka varam būt daļa no skaistās rehabilitācijas svētku tradīcijas jau ceturto gadu un kopā augt vēl lielākiem, jo šogad ir pirmais gads, kad rehabilitācijas svētki tiek svinēti veselas nedēļas garumā," atklāj Jānis Vanags, "Maxima Latvija" korporatīvais vadītājs.

Rehabilitācijas nedēļas ietvaros, no 21. līdz 25. septembrim, gan bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, gan viņu ģimenēm un atbalstītājiem, būs iespēja piedalīties dažādās izzinošās un jautrās tematiskajās dienās – vecāku lutināšanas dienā, atvērto durvju dienā profesionāļiem, "Poga" draugu dienā un filmu vakarā pusaudžiem. Papildu informācija par programmu nu aktivitātēm pieejama centra "Poga" mājaslapā.

Foto ieskats pasākumā:

Tags

Rehabilitācija Bērni Ziedot.lv
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form