Dakteri Klauni aicina uz Jaunā gada ieskandināšanu labdarības pasākumā

Dakteri Klauni aicina uz Jaunā gada ieskandināšanu labdarības pasākumā
Foto: Publicitātes attēli

29. decembrī lieli un mazi ir aicināti piedalīties dakteru Klaunu organizētajā labdarības pasākumā, kas no pulksten 16.30 līdz 18 norisināsies tirdzniecības centrā "Spice". Pasākumu krāšņos dziesmas, dejas un radošās darbnīcas, kā arī pašu dakteru Klaunu priekšnesumi.

Pasākumā svētku koncertu biedrība "Dr.Klauns" ar lielāko pateicību dāvina visiem tiem, kas palīdzēja veidot dakteru Klaunu labdarības "pop-up" veikaliņu, ziedojot un dāvanās iegādājoties pašu rokām veidotus rokdarbus.

Labdarības pasākums solās būt īpaši košs, atraktīvs un pārsteigumiem bagāts. Mazajiem pasākuma apmeklētājiem no pulksten 16 līdz 18 būs iespēja piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās un pašu rokām veidot oriģinālas un skaistas dāvanas. Pasākuma izskaņā ikviens varēs piedalīties labdarības izsolē, kā arī iemūžināt sevi kopā ar Dr. Klauniem un kādu īpašu tautā iemīļotu mākslinieku sarkano degunu zibakcijā.

Jau kopš decembra sākuma "Spice" aktīvi darbojas "pop-up" veikaliņš, kur iespējams iegādāties darinājumus, ko radījuši un ziedojuši akcijas atbalstītāji. Labdarības veikaliņš darbosies līdz 29. decembrim, un ikvienam ir iespēja dot savu artavu, lai mazo pacientu ikdienu padarītu saulaināku un priecīgāku. Dakteru Klaunu labdarības veikaliņā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti dakteru Klaunu darbam Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Rīgā, kā arī reģionu slimnīcās – Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Rēzeknē un Jūrmalā.

Biedrība "Dr. Klauns" kā sabiedriska labdarības organizācija darbojas kopš 2012. gada, un tās pārstāvji – 40 profesionāli medicīnas klauni – katru dienu dodas uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!