Daudzbērnu ģimenēm ar vismaz pieciem bērniem piešķirs Dziesmu un deju svētku pasākumu brīvbiļetes
Foto: LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ir iecerējusi ģimenēm, kurās aug vismaz pieci bērni, piešķirt brīvbiļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem. Daudzās pašvaldībās šī informācija jau nonākusi līdz iespējamiem interesentiem, taču tagad arī Rīgas dome izsludina pieteikšanos.

Rīgas pašvaldībā dzīvesvietu deklarējušās ģimenes, kuru aprūpē ir vismaz pieci bērni, tai skaitā audžuģimenē vai aizbildnībā esoši bērni un pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību (bērnu skaitā neieskaita bērnus, par kuriem personai ir pārtrauktas vai atņemtas aizgādības tiesības) un kuras vēlas bez maksas piedalīties svētku pasākumos, aicinātas līdz 7. jūnija pulksten 16 pieteikties klātienē Rīgas domes Labklājības departamentā (Baznīcas ielā 19/23, Rīgā), 203. kabinetā no pulksten 9 līdz 16.

Biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc prioritāri tās tiks piešķirtas Rīgas daudzbērnu ģimenēm, kuru aprūpē ir seši un vairāk bērni, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Tām ģimenēm, kurām tiks piešķirtas biļetes, saņemot tās, būs jāaizpilda apliecinājums, ka pasākumu biļetes izmantos tikai ģimenes locekļi un tās netiks nodotas vai pārdotas citām personām, kā arī jāparaksta piekrišana personas datu apstrādei XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumu biļešu saņemšanai un informācijas par saņēmējiem uzskaitei. Piesakoties biļetēm, vecākiem vai personai, kas realizē bērna aprūpi, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Source

Cālis.lv

Tags

Daudzbērnu ģimene Dziesmu svētki
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!
Sludinājumi

Comment Form