'Delfi' pēta, kas vecītim maisiņā: pašvaldību svētku paciņas bērniem un senioriem
Foto: Shutterstock

Lai kādas katrā ģimenē būtu Ziemassvētku tradīcijas, bet, šķiet, bez dāvanām – lielākām vai mazākām – neiztiek neviens. Tieši tāpat allaž šajos svētkos katrs pēc savām iespējām cenšas uzklāt īstu svētku galdu, un arī šajā ziņā neiztikt bez saldumiem. Īpaši jau svētkus gaida bērni, bet daļai sabiedrības, piemēram, vientuļajiem senioriem vai maznodrošinātām ģimenēm, šie svētki var sagādāt arī skumīgāku prātu, jo rocība ir krietni mazāka.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Delfi" nolēma noskaidrot, kā pašvaldības Ziemassvētkos iepriecina vai neiepriecina savējos – bērnus un pensionārus. Cik dāsnas vai skopas tās ir. Lūdzām informāciju kopumā 76 pašvaldībām, un lielākā daļa atbildes arī sniedza, bet bija arī tādas, kuras neuzskatīja par vajadzīgu atbildēt.

Apkopojot iegūto informāciju, ar prieku varam secināt, ka lielākā daļa pašvaldību ar mazākām vai lielākām saldumu paciņām savus bērnus un seniorus tomēr apdāvina.

Tags

Lasāmgabali Ziemassvētki Ziemassvētku dāvanas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form