10. augustā īpašā draugu seansā pirmo reizi tika rādīta jaunā Vara Braslas spēlfilma "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru". Tā patiešām bija pirmā reize, kad filmu skatījās arī paši tās varoņi. Bet, lūk, piedāvājam uzzināt, kā filma patika Diānai Zandei, psiholoģijas zinātņu doktorei, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeitei, piecu bērnu mammai un Lāsmiņai no "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Diāna atzīst, ka "pirmās emocijas – es smējos tā, ka domāju – apčurāšos". "Asaras bira. Man šķiet, ka tas ir tik feini, ka ir filma, ko var saprast tas mazais, tas lielais un tas vecais. Un katrs var atrast kaut ko sev.

Man ir tāda forša pilnuma sajūta, esmu pilna ar prieku, riktīgi labi!"

Filmas pirmizrāde gaidāma 17. augustā, bet no 18. augusta to varēs noskatīties kinoteātros visā Latvijā. Šī ir pirmā filma Nacionālā kino centra (NKC) programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei".

Ģimenes spēlfilma "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" stāsta par lielpilsētas puiku Oskaru, kuram vasara jāpavada mazpilsētiņā pie vectēva. Diemžēl vectēvam nepatīk nīkšana pie datora, netīras krūzītes un meli, turklāt viņam ir arī daži principi.

Portāls "Cālis" ir galvenais jaunās spēlfilmas informatīvais atbalstītājs un draugs. Jau drīzumā "Cālis" varēs iepazīties ar galveno bērnu lomu atveidotājiem īpašos stāstos. Ar četrkājaino aktieri no šīs filmas varat iepazīties sirsnīgajā "Mans Draugs" stāstā.

Bērnu lomās – Markuss Jānis Eglītis no Carnikavas un Eva Ozola no Kuldīgas. Pieaugušo lomās – Mārtiņš Vilsons, Akvelīna Līvmane, Mārtiņš Meiers, Lauris Dzelzītis, Uldis Dumpis, Alise Polačenko, Vizma Kalme, Inese Pudža un citi. Kaķa Bambāna lomā – ventspilnieks Samuraj Lux Hugo Boss, otrā plāna kaķa lomā rīdzinieks Muris.

Tags

Latvijas filmas Latvijas simtgadei
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form