Diānas Zandes lekcija: būtiskākie pieturas punkti bērna attīstībā
Foto: Shutterstock

Tieši pirmajos dzīves gados bērna attīstība notiek visstraujāk. Tas ir intensīvu pārmaiņu pilns laiks, kad, mazulim augot, mainās ne tikai uzvedība, bet arī viņa apģērba izmērs, tādēļ ir nepieciešams apzināt un izprast bērna vajadzības.

Kādas tieši pārmaiņas notiek bērna pirmajos dzīves gados un, kādiem ārējiem stimuliem ir jāvērš uzmanība bērna attīstībā, to trešdien, 13. februārī pulksten 12 tirdzniecības parkā "Alfa" "Chicco" Info stundā pastāstīs psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande.

"Pirmajos pāris gados bērna attīstībā notiek milzīgas pārmaiņas – viņš pārvēršas no nevarīga jaundzimušā līdz visai patstāvīgam mazulim, kurš aktīvi pauž viedokli un nepakļaujas ierobežojumiem. Kurā vecumā bērnam būtu jāsāk smaidīt, vai viņam jau nav jāveļas, jāstaigā, jārunā? Kāpēc bērni attīstās dažādā tempā un kā sekmēt optimālu bērna attīstību pirmajā dzīves gadā? Vecāki bieži meklē atbildes uz šiem jautājumiem, lai pārliecinātos, ka viņu lolojumam viss kārtībā. Nodarbībā pārrunāsim būtiskos pieturas punktus bērna attīstībā, kā to sekmēt un kāpēc pārlieka cenšanās panākt straujāku bērna attīstību var viņam kaitēt, nevis palīdzēt," par gaidāmo lekciju stāsta Zande.

Uz bezmaksas informatīvajām lekcijām, kas šogad norisinās pirmo reizi, aicināts ikviens interesents. To mērķis ir izglītot un iedvesmot jaunos vecākus, kā arī palīdzēt rūpīgi iepazīt savu mazuli. 13. februārī Info stunda norisināsies pulksten 12, un tās tēma būs "Ārējie stimuli un mazuļa attīstība pirmajos dzīves gados".

Nodarbības laikā varēs uzdot jautājumus un kliedēt neskaidrības par bērna attīstības jautājumiem, kā arī uzklausīt citu vecāku pieredzi. Ikvienu apmeklētāju gaida arī dāvanas no "Chicco" sadarbības partneriem un iespēja testēt dažādus produktus. 2019. gadā informatīvās lekcijas piedāvās jaunas sarunu tēmas un nākamā Info stunda paredzēta 10. jūlijā. Pirms došanās uz lekciju iepriekš ieteicams pieteikties šeit.

Tags

Diāna Zande
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form