Divi dvīņu pāri – ražīgas Lieldienu brīvdienas Rīgas Dzemdību namā
Foto: Shutterstock

Šogad Lieldienu brīvdienas bijušas raženas Rīgas Dzemdību namā – kopumā pasaulē nākuši 45 mazulīši. Turklāt šogad svētku dienās piedzimuši arī divi dvīņu pāri, pastāstīja dzemdību nama pārstāve Baiba Auzāne.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

No 2. līdz 5. aprīlim šajā dzemdību iestādē piedzimuši 45 mazuļi – 17 meitenes un 28 puikas.

Lielās piektdienas rīts Dzemdību namā sākās ar dvīņu meiteņu sagaidīšanu, bet kopumā šajā dienā piedzima 15 bērniņi - piecas meitenes un 10 zēni.

Savukārt Lieldienu rīts Dzemdību namā tika sagaidīts ar dvīņu puiku nākšanu pasaulē, bet kopā šajā dienā piedzima 14 mazuļi - piecas meitenes un deviņi zēni.

3. aprīlī piedzima 11 mazuļi – septiņi zēni un četras meitenes, bet 5. aprīlī jeb Otrajās Lieldienās – pieci bērniņi: trīs meitenes un divi zēni.

Arī 1. aprīlis daudziem šķiet amizanta diena, lai pirmo reizi ieraudzītu lielo pasauli, jo šo dienu dēvē arī par Joku dienu. Šajā dienā patiesi bijis daudz darba Dzemdību nama personālam, jo pasaulē nāca 26 mazuļi – 16 zēni un 10 meitenes.

Tags

Rīgas Dzemdību nams
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam