Dzemdību namā Līgo un Jāņos piedzimuši 26 mazuļi; meitenīšu vairāk nekā zēnu
Foto: Shutterstock

Kamēr liela daļa Latvijas iedzīvotāju pina vainagus, kurināja ugunskurus un dziedāja līgotnes, citās ģimenēs vasaras saulgrieži tika pavadīti Rīgas Dzemdību namā (RDN). Līgo un Jāņu dienā šajā dzemdību iestādē piedzimuši 26 mazulīši – 12 zēni un 14 meitenes.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

(Pievienota pēdējā rindkopa.)

Arī pērn šajās divās dienās piedzimušo bērnu skaits bija identisks – 26, un arī 2019. gada vasaras saulgriežos piedzima vairāk meiteņu nekā zēnu, attiecīgi – 16 un 10.

Kā pastāstīja RDN sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Auzāne, 23. jūnijā piedzima 10 zēni un 10 meitenes, bet Jāņos, 24. jūnijā – divi zēni un četras meitenes.

Šogad Jāņu brīvdienas izvērtās garas – piecas dienas, un kopumā šajās dienās Dzemdību namā pasaulē nāca 68 jaundzimušie. Sestdien, 20. jūnijā, piedzima 15 mazuļi, 21. jūnijā – tikpat, 22. jūnijā – 12, bet Līgo un Jāņu dienā 20 un seši.

Savukārt Vidzemes slimnīcas Dzemdību nodaļā Līgo dienā piedzimis viens zēns, bet 24. jūnijā – viena meitenīte un divi puisīši, informēja slimnīcā.

Tags

Rīgas Dzemdību nams
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form