Dziesmu un deju svētku atmosfēru varēs baudīt arī Bērnu slimnīcas pacienti
Foto: LETA

1. jūlijā pulksten 14 Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas pacienti, viņu vecāki, personāls un citi interesenti varēs baudīt īpašu koncertu, kas notiks par godu XI Vispārējo skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā norāda Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa, ļoti iespējams, ka kāds mazais dejotājs vai dziedātājs, kurš ir cītīgi gatavojies, šogad tomēr nevar piedalīties svētkos, jo tieši šajā laikā ir jāārstējas slimnīcā. Tāpēc Bērnu slimnīcas fonds, turpinot 2010. gadā aizsākto jauko tradīciju, kopā ar lieliem un maziem mūziķiem un dejotājiem svētkus ved uz Bērnu slimnīcu.

Pateicoties atsaucībai, Bērnu slimnīcā būs īsts svētku koncerts, kurā piedalīsies vairāk nekā 100 dejotāju un dziedātāju, un tiks izpildītas spilgtākās šo svētku repertuāra dziesmas un dejas. Rīgas Franču liceja zēnu, meiteņu un jauktais koris diriģentu Romāna Vanaga, Ināras Freimanes, Lienes Batņas un Jāņa Viļečko vadībā sadziedāsies ar solistiem Renāru Kauperu un Anci Krauzi, pie klavierēm viņus atbalstīs vairāku svēktos iekļautu skaņdarbu autors Kārlis Lācis, savukārt ar dejām priecēs deju kolektīvs "Auseklītis" Ivetas Pētersones - Lazdānes virsvadībā.

Koncerts notiks Bērnu slimnīcas Torņkalna novietnes rotaļu laukumā, Vienības gatvē 45, Rīgā.

Tags

Ance Krauze Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Bērnu slimnīcas fonds Dziesmu svētki Kārlis Lācis Renārs Kaupers Romāns Vanags
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form