Esplanādē notiks ģimeņu drošības festivāls 'Piedzīvojumu vasara'
Foto: Publicitātes attēls

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, 28. maijā no pulksten 12 līdz 18 Rīgā, Esplanādē jau ceturto reizi notiks ģimeņu drošības festivāls "Piedzīvojumu vasara". Festivāla galvenais mērķis ir papildināt bērnu, jauniešu, kā arī pieaugušo zināšanas par būtiskiem drošības aspektiem, lai vasara tiktu aizvadīta bez liekām raizēm un pārdzīvojumiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Drošības festivāls "Piedzīvojumu vasara" ir aizraujošs pasākums visai ģimenei, kurā pirms vasaras iestāšanās atcerēties un iemācīties lietas, kas palīdzēs vasaru pavadīt droši un bez liekām raizēm, portālu "Cālis.lv" informēja pasākuma organizatori.

Drošības festivālā šogad piedalīsies gan operatīvie dienesti, gan dažādi uzņēmumi un organizācijas, kuriem ir būtiski aktualizēt jautājumus, kas skar bērnu un jauniešu drošību. Visas dienas garumā lielajiem un mazajiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja arī tuvāk aplūkot operatīvo dienestu transportlīdzekļus, nofotografēties tajos un uzzināt vairāk par dienestu un uzņēmumu ikdienas darbu. Apmeklētājus priecēs "Robocar poli" drošības skoliņa, kinologu un dienestu suņu paraugdemonstrējumi, būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī satikt jau labi zināmos dienestu talismanus.

Sekojot aizvadīto gadu pieredzei, arī šogad pasākumu norises teritorijā tiks iekārtotas vairākas tematiskās zonas, kurās varēs apgūt dažādas iemaņas. Kā rīkoties ugunsgrēka gadījumā vai, ja mājā izplūdusi gāze? Kas jāievēro, atrodoties pie vai uz ūdens? Kas noteikti jāzina, apejoties ar elektroierīcēm? Kādi noteikumi jāievēro, atrodoties uz ceļiem un ielām?

Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem bērniem saprotamā valodā sniegs speciālisti no Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta, Rīgas pašvaldības policijas, kā arī uzņēmumi "Latvijas gāze", "Sadales tīkls", apdrošināšanas sabiedrība "Balta".

Tags

Mājas drošība Valsts policija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form