Foto: Porziņģis, brāļi Bertāni un Kurucs viesojas Bērnu slimnīcā
Foto: LETA

Otrdien, 11. jūnijā, Bērnu slimnīcas Saulaino dienu bibliotekā pie mazajiem pacientiem viesojās NBA spēlētāji – basketbolisti Dairis Bertāns, Dāvis Bertāns, Sems Dekers, Džonatans Aizeks, Rodions Kurucs un Kristaps Porziņģis, portālu "Cālis" informēja Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa. Bērniem bija iespēja gan aprunāties, gan nobildēties ar slavenajiem basketbolistiem, savukārt Bērnu slimnīca un Bērnu slimnīcas fonds bija sarūpējuši īpašu paldies viesiem – T-kreklus, uz kura attēlots Bērnu slimnīcas pacientes, desmit gadus vecās Jurgitas zīmēts basketbolists.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jurgita vēl joprojām ārstējas slimnīcā un bija klāt pasākumā, tāpēc basketbolistiem bija iespēja pateikt viņai personīgu paldies. Arī spēlētāji bija sagatavojuši dažādus pārsteigumus un suvenīrus mazajiem pacientiem, savukārt NBA asociācijas pārstāvji Vecāku mājai uzdāvināja praktiskas un noderīgas lietas – veļas mašīnu un žāvētāju, kas ļoti noderēs bērnu vecākiem. Pēc viesošanās Saulaino dienu bibliotekā spēlētāji devās uz Ķirurģijas un Onkoloģijas nodaļām, lai apciemotu un iepriecinātu tos pacientus, kuriem veselības stāvokļa dēļ nebija iespējams piedalīties kopējā pasākumā.

"Tā bija lieliska iespēja mums kaut uz brīdi radīt prieku bērniem, kuri iet cauri sarežģītam dzīves posmam un kuriem nepieciešams atveseļoties. Centāmies viņiem iedot pozitīvu lādiņu un tas arī mums pašiem sagādā prieku un rada pozitīvas sajūtas. Esmu priecīgs, ka izdevās tik pozitīvs pasākums," pēc viesošanās teica Latvijas basketbola lielākā zvaigzne Porziņģis.

"Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas misijā ir teikts, ka mēs ārstējam, aprūpējam, mācām un iedvesmojam, lai bērniem būtu veselīgāka un iespējami pilnvērtīgāka dzīve. Iedvesmai ir ļoti liela nozīme bērnu atveseļošanās procesā. Esmu pārliecināts, ka pēc NBA puišu apciemojuma daudziem mazajiem pacientiem atveseļošanās noritēs daudz ātrāk. Paldies NBA un mūsu Latvijas spēlētājiem par ciemošanos Bērnu slimnīcā!" komentē BKUS valdes priekšsēdētājs Valts Ābols.

"Mazajiem pacientiem šī diena noteikti paliks atmiņā un arī fotogrāfijās. Bērnu slimnīcas fonds ikdienā rūpējas par ļoti praktiskām bērnu veselības vajadzībām, taču bērniem ir tik svarīgi justies kā bērniem un gūt prieku pat situācijās, kas ir nopietnas, tāpēc regulāri organizējam bērniem arī izklaides pasākumus. Sirsnīgs paldies Latvijas Basketbola savienībai, NBA asociācijai un spēlētājiem par brīnišķīgo piedzīvojumu, kuru viņi šodien sarūpēja mūsu bērniem!" pateicību pauda Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Tags

Rodions Kurucs Basketbols Bērnu slimnīcas fonds Dairis Bertāns Dāvis Bertāns Kristaps Porziņģis NBA
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Sludinājumi