'Francis no komposta kaudzes' – jauna grāmata bērniem par to, kā atrast savu vietu dzīvē
Foto: Publicitātes attēli

Izdevniecība "Baltais valis" laidusi klajā slovāku autores Simonas Čehovas grāmatu bērniem "Francis no komposta kaudzes", kas pievēršas ne vien tēmai par kompostēšanu, bet arī tam, kā ikvienam – lielam un pavisam sīciņam – atrast vietu dzīvē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vislabāk un ātrāk bērnam svarīgas lietas iemācīt caur rotaļu un aizraujošu lasāmvielu. Tāda iznākusi izdevniecības "Baltais valis" paspārnē – praktiska un iedvesmojoša grāmata, kas māca ne tikai kompostēt, bet atrast savu vietu dzīvē.

Kompostā dārza galā zem olu čaumalām un ābolu mizām mīt maza būtne – slieku puika Francis. Pēc dabas būdams jauks radījums, viņš uztraucas, ka atšķirībā no saviem dārza draugiem, neko noderīgu nedara. Skudra ceļ mājas, zirneklis veido smalkus tīklus, bite apputeksnē ziedus, taču Francis, kurš visu dienu tikai rok ejas pazemē, jūtas nekam nederīgs. Bet vai tiešām tā ir?

Līdzās sirsnīgajam slovāku bilžu grāmatu autores Simonas Čehovas stāstam lasītāji varēs arī praktiski uzzināt vairāk par sliekām un komposta veidošanu, stāsta Gunta Apse, izdevniecības "Baltais valis" vadītāja.

Simona Čehova ir populāra bilžu grāmatu autore, par kurām saņēmusi prestižas balvas. Grāmata "Francis no komposta kaudzes" tulkota Čehijā, Ukrainā, Polijā, Bulgārijā, Itālijā, Francijā, Mongolijā, Dienvidkorejā un Ķīnā. Grāmatu tulkojusi Aiga Veckalne.

'Francis no komposta kaudzes' – jauna grāmata bērniem par to, kā atrast savu vietu dzīvē
Foto: Publicitātes attēli

Tags

Grāmatplaukts Bērnu grāmatas Bērni
43475707
Bērndārznieka aktivitātes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form