Galvenajā lomā – bērni. Astoņi iedvesmojoši vecāku projekti 'Instagram'
Foto: instagram.com/allthatisshe/seasunstefunny/franzisaidwhat

Vecāku ikdiena nekad nav garlaicīga, taču daudzi pieaugušie savu ikdienu padarījuši vēl piesātinātāku, savas gaitas publicējot sociālajos tīklos. Vienā profilā redzams, kā mamma ar meitām pārģērbjas identiskās drēbēs, citā tēvs veido iespaidīgas maizes skulptūras savai meitai, bet vēl kādā saistošā veidā tiek atainota tipiska vecāku dzīve ar bērniem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šoreiz pastāstīsim vairāk par dažādiem "Instagram" atrodamiem profiliem, kuru idejas iniciatori parasti ir vecāki, bet lielākā uzmanība tajos vērsta mazajiem ķipariem un aktīvajiem pusaudžiem. Šie profili iemantojuši arī citu lietotāju simpātijas, jo sekotāju skaits variē no 13 līdz pat 620 tūkstošiem.

Arī iemesli, kāpēc vecāki nolēmuši sākt dažādas fotogrāfijas un video atrādīt citiem, ir ļoti dažādi. Atbilžu sarakstā minama gan vēlme likt vecākiem justies vienotākiem, rādot kopīgus ikdienas pārdzīvojumus, radīt vietu, kurā glabāt atmiņas un par kurām ļaut pasmaidīt arī citiem, un, protams, lai uzmundrinātu un iepriecinātu bērnus. Taču ir projekti, kas aizsākušies pavisam nejauši un attīstījušies pēc apkārtējo lielās intereses.

Lūk, iepazīsties ar astoņiem profiliem, kuros vecāki realizējuši dažādas neparastas idejas un turpina tās spodrināt dienu no dienas!

Tags

Bērni Fotogrāfijas Instagram
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form