Ģimenes ar bērniem aicina uz Rūdolfa Blaumaņa dzejai veltītu pasākumu
Foto: LETA

Svētdien, 5. novembrī, pulksten 11.30 Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs, kas atrodas Alberta ielā 12-9, Rīgā, aicina pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnus un viņu vecākus vai pavadošās personas uz bērnu dzejas pasākumu "Zu-zum! Skan puķīte".

"Zu-zum! Skan puķīte" ir Rūdolfa Blaumaņa bērnu dzejai veltīts pasākums, kura laikā aicinās bērnus iepazīt dzejas un ilustrācijas attiecības. Bērni varēs uzzināt, kas ir dzeja un kā valodā atdzīvojas dzejas tēli, kā arī piedalīties un skatīties, kā dzejas tēli mijiedarbojas ar vizuālajiem tēliem.

Pirmajā pasākuma daļā tiks lasīti Blaumaņa bērnu dzejoļi un Latvijas Mākslas akadēmijas studentes demonstrēs, kā mijiedarbībā ar dzeju rodas ilustrācijas. Otrajā daļā bērni paši varēs ļauties iztēlei un radošajai izpausmei, darbnīcā veidojot ilustrācijas dzejas fragmentiem.

Pasākums notiek sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu. Piedalīsies maģistra programmas studentes Kristīne Martinova, Renāte Kloviņa un bakalaura programmas studente Diāna Jarmakova.

Uz pasākumu vēlams iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu maija.arena@memorialiemuzeji.lv vai zvanot 26392540.

Ieeja ģimenēm ar bērniem – trīs eiro.

Tags

Rūdolfs Blaumanis

Comment Form