Grinčs vai Elza no 'Ledus sirds'. Kurš no Ziemassvētku multfilmu varoņiem raksturo tieši tevi
Foto: Publicitātes attēli

Ziemassvētki nav iedomājami bez tādām multfilmām kā "Ledus sirds" un "Šreka Ziemassvētki". Tās, gluži kā filma "Viens pats mājās", ir kļuvušas mīļas ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Taču katram multfilmas varonim ir savs raksturs, uzzini, kurš no populārāko multfilmu varoņiem vislabāk raksturo tieši tevi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Multfilmas ir neatņemama bērnības sastāvdaļa. Tās palīdz bērniem atslēgties no ikdienas un iegrimt brīnumu pasaulē. Kaut bērnība sen jau ir garām, ja tu audzini bērnus, tad multfilmas ir arī tavas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Visā to garajā sarakstā noteikti ir kādas, kuras tev patīk labāk.

Šķiet, ka mūsdienās multfilmas ir gandrīz par visu – nebeidzamu mīlestību, draudzību un pat naidu, par ziemas atnākšanu, pavasara iestāšanos un vēl daudz ko citu. Šajā garajā sarakstā ietilpst arī Ziemassvētki. Nesen iznākusī multfilma "Grinčs", "Ledus sirds" un "Niko piedzīvojumi Ziemassvētkos" ir tikai dažas no multiplikācijas filmām, kuras ar mirdzošām acīm svētku laikā skatās ikviens.

Vai esi kādreiz aizdomājies, kurš no šo filmu tēliem vislabāk raksturo tieši tevi? Tagad tev ir iespēja to noskaidro, izpildot "Cālis" sagatavoto testu.

Tags

Bērni Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form