Iedvesmojoši stāsti par pašaizliedzīgiem un mīlošiem tētiem
Foto: Prīvātais arhīvs/ LETA

Nu jau pēdējos dažus gadus septembra otrā svētdiena tiek gaidīta ar pacilātu sajūtu, jo arī pie mums svinam Tēva dienu. Stipri, gudri, visu varoši, atbalstoši, jautri, mīloši un pašaizliedzīgi – tādi ir tēvi mūsu dzīvēs. Lai nedaudz iedvesmotos šajā dienā, portāls "Cālis" izcēlis dažus stāstus par aizrautīgiem tētiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tu nekad nebūsi par visiem simts procentiem gatavs bērnam. Un bieži notiek tā – kad esi nolēmis par labu mazulim, tev nemaz neizdodas. Sabiedrībā ir tāds pārspīlēts skatījums par to, cik tev jāpelna, lai varētu atļauties bērnu. Nu nav tik traki," savulaik sacījis trīnīšu tētis Ēriks Bauers. Bet par to, kādas sajūtas pārņēmušas, uzzinot par kļūšanu tēvam, šefpavārs Lauris Aleksejevs teicis: "Nācās momentāni kļūt pieaugušam, nopietnākam, un tā ir ļoti liela atbildība. Un kopš tās dienas un joprojām man ir liela atbildība pret saviem bērniem."

Tētis ir gādīgais plecs, kas vedīs piedzīvojumos pa meža un jūras takām, lai bērnam parādītu skaisto Latvijas dabu un pasauli. Tāpat tētis būs tas, kurš atbalstīs bērnu viņa hobijos un iecerēs, kopā startējot, piemēram, datorspēļu čempionātā. Un tētis būs tas, kurš pielāgosies jebkurai situācijai, lai gādātu par saviem bērniem un darītu viņus laimīgus. Un šie stāsti to pierāda!

Tags

Tēva diena Tēvs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form