Imanta Ziedoņa muzejs ģimeņu dienā piedāvās skatīties multfilmas un veikt eksperimentus

Imanta Ziedoņa muzejs ģimeņu dienā piedāvās skatīties multfilmas un veikt eksperimentus
Foto: Publicitātes attēls

Imanta Ziedoņa muzejs aicina ciemos uz īpaši ģimenēm veltītu dienu. Ģimeņu diena muzejā norisināsies sestdien, 14. jūlijā, un tās programmā paredzētas aktivitātes gan visu vecumu bērniem, gan pieaugušajiem.

Ģimeņu diena 14. jūlijā norisināsies Imanta Ziedoņa muzeja vasaras rezidencē "Dzirnakmeņi", kas atrodas Murjāņos. No pulksten 12 līdz 17 dienas programmā paredzētas visdažādākās aktivitātes.

Diena sāksies ar kopīgu pastaigu četru kilometru garumā gar Lojas upi. Tāpat ģimenes varēs iepazīt Ziedoņa muzeju, kopīgi vārīt zupu, kā arī kopā ar zinātkāres centru "Zinoo" veikt dažādus eksperimentus. Savukārt mazākajiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja skatīties multfilmas, kas ir veidotas uz Imanta Ziedoņa darbu pamata.

Ģimeņu dienā ieejas maksa muzejā:

  • Vienai personai – 5 eiro;
  • Divām personām – 10 eiro;
  • Trīs un vairāk personām – 15 eiro.

Plašāka informācija par Ģimeņu dienu meklē šeit.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!