Infografika: Kādi dokumenti nepieciešami, vedot bērnu pie ārsta

Infografika: Kādi dokumenti nepieciešami, vedot bērnu pie ārsta
Foto: PantherMedia/Scanpix

Dodoties vizītē pie ārsta vai neatliekamos gadījumos braucot uz slimnīcu, ir jāņem vērā vairāki būtiski noteikumi. Jo īpaši tas ir svarīgi tad, ja bērnu pie ārsta ved nevis vecāki, bet cita persona. Lūk, Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca sagatavojusi infografiku par to, kas jāievēro pirms došanās pie dakteriem.

Bērnus pie ārsta ved tikai likumiskie pārstāvji- mamma, tētis vai aizbildnis.

Citos gadījumos, kad bērnu pavada omīte, krustmāte vai cita trešā persona, nepieciešama pilnvara, kuru var nokārtot divejādi:

  • notariāli apstiprināta pilnvara pārstāvēt bērna intereses;
  • Bērnu slimnīcā (reģistratūrā) brīvā formā personīgi iesniegta pilnvara.

Pilnvaru, pirms nepieciešamās konsultācijas vai izmeklējuma, vari iesniegt no plkst.8 līdz 20 jebkurā no slimnīcas reģistratūrām.

Pilnvarā iespējams norādīt, cik ilgi būs spēkā konkrētā pilnvara un uz kādiem ārstniecības un aprūpes pakalpojumiem tā attieksies.

Neaizmirsti par personu apliecinošiem dokumentiem!

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Iesaisties sarunā!