AppleMark
Foto: F64

Latvijā turpinās Latvijas Psiholoģijas dienas. Kino vakari, semināri, bezmaksas konsultācijas, lekcijas, praktiskas darbnīcas - šajā nedēļā notiek vairāk nekā 30 dažādi pasākumi.Trešdien, 15.oktobrī, Rīgā notiks lekcija par Latvijas skolēnu intelekta saistību ar mācību sasniegumiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šonedēļ piecus darbadienu vakarus plkst.18.30 kinoteātris "Splendid Palace" aicina uz psiholoģiskā kino vakariem. Filmas demonstrējumam sekos diskusijas, kuras vadīs Latvijā pazīstami psihoterapeiti - Ginta Ratniece, Gatis Bušs, Māris Siliņš, Aina Poiša un Ināra Vārpa. Piecu filmu starpā arī latviešu animatores Signes Baumanes filma " Akmeņi manās kabatās".

Psiholoģijas dienu laikā notiek arī vairākas lekcijas. Piemēram, trešdien, 15.oktobrī, Latvijas Universitātes (LU) profesore Malgožata Raščevska ļaus ieskatīties tēmā par Latvijas skolēnu intelekta saistību ar mācību sasniegumiem. Šajā pašā dienā LU profesore Sandra Sebre un docente Anika Miltuze aicina uz lekciju diskusiju par bērnu un vecāku laimi. Savukārt ceturtdien, 16.oktobrī, LU profesors Ģirts Dimdiņš pievērsīsies pēcvēlēšanu laikā aktuālai tēmai -"Kāpēc vēlētājiem ir grūti būt laimīgiem?".

Piektdiena, 17.oktobris, ir nozīmīga diena organizāciju psihologiem, jo tiek rīkota ikgadējā konference un šogad tā veltīta IT jomai un tās saistībai ar organizāciju psiholoģiju un personāla vadību.

Sestdien, 18.oktobrī, Rīgā dažādās Rīgas vietās durvis vērs sešas Laimes darbnīcas. Laimi varēs "kaldināt" ar pasaku palīdzību, dodoties iztēles ceļojumos, mācoties atslābināties, pievēršoties arī ēšanas baudas psiholoģiskajiem aspektiem.

Latvijas Psiholoģijas dienas šogad norit no 6. līdz 26.oktobrim. To laikā notiek vairāk nekā 55 pasākumi, kas vērsti gan uz noteiktām mērķauditorijām, piemēram, vecākiem, skolotājiem, psiholoģijas jomas profesionāļiem, taču samērā daudz aktivitāšu ir domātas ikvienam interesentam.

Latvijas Psiholoģijas dienas norisinās otro gadu. To mērķis ir sekmēt atvērtu, radošu vidi profesionālai diskusijai, kā arī informēt plašāku sabiedrību par psihologu darbu, pastāstīt, ko psihologi var piedāvāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Psiholoģijas dienas notiek ne vien Rīgā, bet arī Jūrmalā, Krāslavā, Valmierā, Kuldīgā, Liepājā. Aktivitātes organizē dažādu jomu psihologu profesionālās organizācijas. Liela daļa pasākumu ir bez maksas, tomēr ne visi. Vairākās aktivitātēs dalībnieku skaits ir ierobežots.

Plašāka informācija par Latvijas Psiholoģijas dienām pieejama: psihologijasdienas

Ja esi ISIC vai ITIC kartes īpašnieks, iegādājies "Delfi Abonementu" par īpašu cenu – 1 eiro uz 4 nedēļām. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.

Tags

Bērni Skola
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form