Īpašā svētbrīdī pieminēs grūtniecības un dzemdību laikā mirušos mazulīšus
Foto: NASA

Ceturtdien, 17. augustā, pulksten 18 Dvēseļu dārzā pie Rīgas Lutera baznīcas Torņakalna ielā 3 notiks Zvaigžņu bērnu piemiņai veltīts svētbrīdis mūzikā un pārdomās. Svētbrīdi vadīs Rīgas Lutera draudzes mācītājs Linards Rozentāls un kapelānes Dace Soldāne un Kristīne Dzelzīte.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uz svētbrīdi aicināti gan vecāki, kuru mirušo bērnu pelni ir Dvēseļu dārzā Torņakalnā, gan ikviens zvaigžņu bērna vecāks, lai pieminētu mūžībā aizgājušos bērniņus ar mierpilnu atgādinājumu par mīlestību un gaismu, ko šie bērni atstājuši un, kas turpina starot no viņu ceļa taipus redzamajam.

Dvēseļu dārzs ir piemiņas vieta grūtniecības vai dzemdību laikā vai drīz pēc dzemdībām mirušajiem bērniem, neatkarīgi no reliģiskās vai kādas citas piederības, – atvērta katram. Dvēseļu dārzs Torņakalnā tika izveidots 2021. gadā, pateicoties brīvprātīgo iniciatīvai un ziedojumiem. Otra šāda līdzīga vieta kopš 2008. gada atrodas Romas katoļu Svētā Alberta baznīcas teritorijā Liepājas ielā 38, Rīgā.

Turpinājumā lasi portāla "Cālis" arhīva rakstus gan par to, kā tika veidots Dvēseļu dārzs, gan arī vecāku stāstus par saviem zvaigžņu bērniņiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.