IZM aptaujā aicina skolotājus, skolēnus un vecākus novērtēt attālināto mācīšanos
Foto: Shutterstock

Noslēdzoties attālināto mācību pirmajai nedēļai Latvijas skolās, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina skolotājus, skolēnus un vecākus novērtēt mācību norisi un atbildēt uz jautājumiem aptaujā, vēstīts informatīvajā ziņojuma IZM mājaslapā, kā arī "E-klase" un "Mykoob" lietotājiem izsūtītajā informācijā.

Atgādinām, ka Latvijā kopš 23. marta visās skolās uzsākta attālināto mācību īstenošana. Kā norāda ministrijā, piedalīties aptaujā ir pavisam vienkārši. Interneta pārlūkā jāatver šī adrese vietnē "Edurio", jāpierakstās ar savu "E-klases" vai "Mykoob" pieeju un jāaizpilda anketa.

Aptaujas anketas būs pieejamas līdz šī gada 1. aprīlim. Aptaujas rezultāti tiks apskatīti tikai apkopotā veidā un izmantoti situācijas monitorēšanai. Ministrija aicina vecākus, skolēnus un skolotājus piedalīties aptaujā, jo atgriezeniskā saite veiksmīgam turpmākajam attālināto mācību procesam ir svarīga.

Tags

IZM Izglītības un zinātnes ministrija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form