Iznākusi jau trīspadsmitā grāmata bērniem par mazo pūķi Kokosriekstu
Foto: Publicitātes attēli

Pie lasītājiem nonākusi jau trīspadsmitā Ingo Zīgnera grāmata bērnu iecienītajā sērijā par mazo pūķi Kokosriekstu – "Mazais pūķis Kokosrieksts un džungļu dārgumi", vēsta izdevniecības "Jānis Roze" pārstāvji.

Vai ir kāds cilvēks, kurš kādreiz nav sapņojis atrast paslēptus dārgumus? Arī mazajam pūķim Kokosriekstam iedegas acis, ieraugot pludmalē uz klints uzvilktu krustu. Tur jābūt apraktiem dārgumiem! Tomēr nē – smiltīs pie klints guļ tikai pods ar ādas gabaliņu, uz kura redzams savāds zīmējums. Un arī tur ir krusts. Skaidrs, ka tā ir norāde, tāpēc Kokosrieksts un viņa draugi – dzeloņcūka Matilde un aszobu pūķītis Oskars – dodas ekspedīcijā uz džungļiem, lai meklētu apslēptās bagātības. Tomēr tās atrast nav tik viegli…

Ingo Zīgners (1965) ir vācu bērnu grāmatu autors un ilustrators, stāstus sācis sacerēt jau bērnībā. Viņa grāmatas par mazo pūķi Kokosriekstu tulkotas neskaitāmās valodās un iekarojušas vairāk nekā piecu miljonu mazo lasītāju sirdis. Latviešu lasītāji mazā pūķa Kokosrieksta un viņa draugu piedzīvojumiem var sekot līdzi nu jau trīspadsmit grāmatās. Apņēmīgais, drošsirdīgais un attapīgais pūķis tajās iepazinies ar dižu burvi, Melno bruņinieku, negaisa raganu, mežonīgajiem pirātiem, viņš apciemojis Ziemassvētku vecīti, paviesojies spoku pilī un piedalījies svinībās uz Ugunsklints. Un reizēm, starp piedzīvojumiem, viņš apmeklē arī pūķu skolu un mācās angļu valodu. Grāmatu no vācu valodas tulkojusi Inga Karlsberga.

"Grāmatu izstādes" laikā Ķīpsalas izstāžu zālē "Jautrajā lasītavā 29. februārī pulksten 15.15. pūķa Kokosrieksta dēku cienītājiem būs arī iespēja satikt pašu grāmatas varoni. Viņš atgādinās dažus no jautrajiem piedzīvojumiem un aicinās iesaistīties dažādās jautrās aktivitātēs.

Tags

Jaunākās grāmatas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form