Izteiksmīgi foto: Trīs Latvijas sievietes iejūtas dievišķo raganu lomā
Foto: Dimatveev

Dmitrijs Matvejevs jeb "Dimatveev" ir pašmāju fotogrāfs un video operators, kurš iesaistās gan lielākos, gan veido arī pats savus projektos. Pavisam nesen viņš nācis klajā ar visai interesantu fotosesiju par godu vienam no skandināvu mitoloģijas tēliem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Janvāra sākumā fotogrāfs trīs nejauši izvēlētām sievietēm piedāvāja iespēju piedalīties tematiskā fotosesija, kļūstot par modelēm. Kopā ar vizāžistu un stilistu, kā stāsta pats projekta autors Dmitrijs, tika izveidots tēls ar vēsturi un raksturu jeb "Vёlva" – skandināvu mitoloģijā uzskatīta arī par dievišķo raganu.

Pats fotogrāfs atklāja, ka agrāk fotografējis Latvijas mēroga pasākumus un veidojis fotosesijas. Lai arī šī fotografēšana ir nepieciešama, lai kļūtu atpazīstamāks un nostiprinātu savu zīmolu, viņš esot sapratis, ka vēlas veidot fotogrāfijas ar dziļāku nozīmi – tādas, kas var pastāstīt stāstu. Viņaprāt, šādas fotogrāfijas notur cilvēku uzmanību un piesaista vairāk. Arī iepriekš fotogrāfs veidojis līdzīga satura fotogrāfijas. Dmitrijs drīzumā sola nākt klajā arī ar pārējām tematiskajām fotosesijām.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form