Izveidota mājaslapa, kas apkopo jauniešu izaugsmes iespējas
Foto: Shutterstock

6. novembrī dots starts interneta platformai "Visas iespējas", kas apkopo dažādas iespējas jauniešiem sevi pilnveidot - pieredzes apmaiņas braucienus, seminārus, apmācības u.c.

Interneta platforma "Visas iespējas" savienos aktīvos jauniešus ar organizācijām vietējā un arī starptautiskā mērogā, sniedzot iespēju atlasīt projektus un pasākumus gan pēc satura, gan katra jaunieša personīgajām interesēm, vēsta idejas autors un uzņēmuma dibinātājs Gustavs Upmanis.

"Visas iespējas" ir sešu jauniešu attīstīts projekts, kas šobrīd jau ieguvis sociālā uzņēmuma statusu. Vidējais jauniešu vecums nepārsniedz 23 gadus, tāpēc viņi paši labi pārzina, kas interesē mūsdienu jaunatni.

"Jauniešiem ir pilns ar iespējām! Tikai bieži demotivē to grūtā atrašana kopējā informācijas biezenī, un bez draugu vai skolotāju padalīšanās ar informāciju, nu, nekādīgi. Tāpēc mēs nākam pretī jauniešiem un apkopojam iespējas viņu labā," stāsta Upmanis.

Platformas prezentācija notiks 6. novembrī pulksten 18 kultūras telpā "Autentika". Pasākumā īpaši gaidīti jaunieši un jauniešu organizāciju pārstāvji, bet tas būs atvērts ikvienam interesentam. Atklāšanas brīdī būs klāt arī dažādu mediju organizāciju pārstāvji un ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies mūziķe Māra Upmane-Holšteine, kā arī ceļotājs Māris Resnis.

Šobrīd "Visas iespējas" aktīvi aicina organizācijas piedalīties lapas satura veidošanā un dalīties ar saviem projektiem un iespējām. Uz doto brīdi lapā atrodamas vairāk nekā 100 iespējas no aptuveni 30 organizācijām.

Source

Cālis.lv

Tags

Jaunie projekti Jaunietis Māra Upmane
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form