Jauniešus un bērnus aicina svinēt Zinību dienu Esplanādē un pie Kongresu nama
Foto: Shutterstock

1. septembrī, bērniem iesākot jauno mācību gadu, Rīgā, pie Kongresu nama un Esplanādē, norisināsies bezmaksas Zinību dienas pasākumi, kuru programmā ietilpst interešu izglītības centru aktivitātes, grupu "Sudden Lights", "Pirmais kurss" un "Rīgas modes" uzstāšanās, kā arī citi pārsteigumi.

Ar saukli "Nāc un piedalies!" Rīgas interešu izglītības centri no pulksten 13 līdz 17 aicina uz tradicionālajiem svētkiem bērnus un jauniešus, lai kopā ar interešu izglītības iestādēm, sporta skolām, biedrībām un nodibinājumiem, kas nodrošina interešu izglītības programmu realizāciju Rīgā, pavadītu dienu kopā radošajās darbnīcās, sporta aktivitātēs, baudītu interešu izglītības kolektīvu un audzēkņu koncertu, kā arī sporta paraugdemonstrējumus.

Vakara programmā, sākot no pulksten 18, pie Rīgas Kongresu nama gaidāmi mūzikas svētki jauniešiem. Uz lielās skatuves uzstāsies pazīstamas grupas – "Sudden Lights", "Pirmais kurss" un "Rīgas modes".

Paralēli dienas norisēm pie Rīgas Kongresu nama un Esplanādē būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, kur no pulksten 15 norisinās Rīgas Sporta nakts 2018, kas tradicionāli aicina izzināt vairāk par sporta nozīmi mūsu ikdienā. Pirmo reizi Rīgas Sporta nakts tika organizēta 2011. gadā ar mērķi veicināt sporta popularitāti Rīgā, kā arī informēt iedzīvotājus par sportošanas iespējām, dodot iespēju pašiem klātienē iepazīties ar katra sporta veida specifiku. Šogad Rīgas Sporta nakts aktivitāšu nodrošināšanā iesaistīsies gan sporta federācijas, gan citas organizācijas, notiks sacensības, dažādi paraugdemonstrējumi, video stāsti u.c. aktivitātes.

Dienas plāns

Pie Rīgas Kongresu nama

No pulksten 13 līdz 17 norisināsies Rīgas interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu, biedrību un nodibinājumu, kā arī Drošības institūciju radošās darbnīcas, sporta u.c. aktivitātes. Tāpat būs iespēja redzēt arī bērnu un jauniešu kolektīvu koncertus uz lielās skatuves un informācijas teltī uzzināt par izglītības iespējām Rigā.

No pulksten 17 līdz 18 būs vērojami dažādi sporta paraugdemonstrējumi, bet no pulksten 18 līdz 21 uz lielās skatuves uzstāsies grupas "Sudden Light", "Pirmais kurss" un "Rīgas modes".

Esplanādē

No pulksten 15 līdz 22 norisināsies Rīgas sporta nakts, kuras laikā notiks dažādas sporta federāciju rīkotas aktivitātes un intresanti pasākumi.

Pasākumu programmu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Rīgas interešu izglītības metodisko centru un biedrību Sporta klubu "Sportlat".

Source

Cālis.lv

Tags

Mūzika Prāta vētra Rīgas dome Supernova Zelta mikrofons Zinību diena
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form