Kā atšķirt īstus draugus no viltvāržiem
Foto: PantherMedia/Scanpix

Draudzība ir viena no visaugstāk vērtētajām lietām ikviena cilvēka dzīvē. Kas ir īsts draugs un kas ir paziņa? Īstu draugu atšķirt no labas paziņas var būt grūti, taču atšķirība ir ievērojama. Īsti draugi – tie ir cilvēki, pie kuriem vari vērsties jebkurā dzīves situācijā. Un tu zini, ka viņi vienmēr būs tavā pusē, neraugoties ne uz ko. Lūk, portāls "Ihappymama" piedāvā ceļvedi, lai atpazītu, kādi cilvēki tev ir apkārt – īstie vai viltus draugi.

Kā uzvedas īsts draugs

Atbalstīs visos tavos centienos

Vai tā būtu jauna dejas veida apguve, darba maiņa vai sava biznesa uzsākšana. Īsts draugs būs ar tevi, lai kādu ceļu tu neietu.

Viņam patīk tavas muļķības

Nereti mēs pastrādājam kādas muļķības vai vienkārši nedaudz dauzāmies. Īsts draugs mīl tevi un arī tavus jociņus. Ja esat īsti draugi, tad, visticamāk, līdzīga veida muļķības darīsiet kopā un abi no tā gūsiet baudu.

Piedos tev visu

Dažreiz mēs varam sastrādāt ne visai labas lietas, pat, ja tas noticis kļūdas pēc. Ar viltus draugiem tas var tev maksāt draudzību. Savukārt īsti draugi zina, ka neviens nav ideāls, un viņi ir gatavi to pieņemt. Patiess draugs tev piedos, jo tu viņa acīs esi daudz vērtīgāks, nekā kādas muļķības pastrādāšana vai kļūdīšanās.

Kā atšķirt īstus draugus no viltvāržiem
Foto: Shutterstock

Nav svarīgi – kas un kā, viņš vienmēr būs tavā pusē

Nav svarīgi, ar ko tev radušās nesaprašanās, kāds ir iemesls, vai tev ir taisnība vai nē – īsts draugs vienmēr būs tavā pusē. Tāds draugs vienmēr atbalstīs un tev palīdzēs jebkurā situācijā, pat neprasot, kas par lietu. Un tas ir tas, kā rīkojas īsti draugi.

Atbalstīs jaunā lietā

Ar gadiem pieaugot un gūstot dzīves pieredzi, mēs arī atklājam jaunas šķautnes sevī, mums parādās jaunas intereses. Iespējams, tās nepavisam nav tādas, kādas bija pirms tam. Viltus draugs var par tevi pajokot un visādi citādi mēģināt atgūt tavu iepriekšējo status qou. Savukārt īsts draugs ļaus tev būt pašam, kā arī atbalstīs tavas jaunās un vēl neizpētītās personības šķautnes.

Zina tavus mazos trūkumus

Katram no mums ir savas mazās dīvainības (rīta kaprīzes, dīvaina uzvedība pēc kādas vīna glāzes, mīlestība pret ēdienu pusnaktī), un tas ir zināms vien īstiem draugiem. Neviens cits tevi nepazīst tik labi, tādēļ īsti draugi pamana tādus sīkumus. Tici, tā ir laba zīme.

Uzturēt saikni

Viltus draugi tev zvana tikai tad, kad kaut ko no tevis vēlas vai arī nevar pretoties vēlmei pārrunāt kādas jaunākās baumas. Īsti draugi vienmēr ir uz sakariem, neatkarīgi no laika un apstākļiem, vienkārši tādēļ, ka viņiem tu un tas, kas notiek ar tevi, ir svarīgi. Viņiem nav nepieciešamība uzzināt pēdējo pikanto detaļu tavās mīlas attiecībās. Viņiem ir svarīgi, ko tu ēdi pusdienās.

draudzenes
Foto: PantherMedia/Scanpix

Prot glabāt noslēpumus

Ja tu vēlies uzticēt savu mazo noslēpumu un nebaidīties, ka rīt to zinās visi citi, tad uzticēties var tikai draugam. Viltus draugi noslēpumu neuztver kā kaut ko nozīmīgu, viņi pret to var attiekties visai ikdienišķi. Īsts draugs tevi ciena, un par noslēpumu zināsiet tikai divi vien.

Tev nav jārada satriecošs iespaids

Ja tev ir jādomā, kādu tērpu vilkt un kādu frizūru taisīt, kādas rotas uzlikt, lai dotos parastā pastaigā – diezin vai tas būs īsts draugs. Īstiem draugiem viss ir vienalga, viņi vienkārši grib ar tevi kopā pavadīt brīvo laiku. Vai tu būtu sporta kostīmā vai vakartērpā – tam nav nozīmes.

Viņam priekš tevis vienmēr atradīsies laiks

Nav svarīgi, vai tavam draugam būs tikai stundiņa brīva laika starp darbu un sporta zāles apmeklēšanu, viņš vienmēr būs gatavs satikties, pat tikai uz neilgu laiciņu. Un vispār tas nemaz nav aizņemtības jautājums, jo īsts draugs patiesi vēlas ar tevi pavadīt kopā laiku, un vienmēr šādu iespēju atradīs.

Vienmēr gatavs atbalstīt jeb "padot savu pleciņu"

Ir visai liela starpība starp viltus un īstiem draugiem – it īpaši priekos un bēdās. Ja tu jūti, ka šī nepavisam nav tava labākā diena, viltus draugs nevērīgi tev noglaudīs plecu un centīsies nomainīt sarunas tēmu. Īsts draugs tevi apskaus un ļaus izrunāties, lai arī tas dažreiz var aizņemt visu nakti. Īsti draugi vienmēr ir gatavi būt tev blakus – gan tad, kad tev ir skumji, gan tad, kad jautri.

Source

Cālis.lv

Tags

Draudzība Draugi
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form