Kā izvēlēties kursus vidusskolā un citi pusaudžu jautājumi diskusijā tiešsaistē
Foto: Young Folks LV

Izglītības portāls "Skolēns LV" sadarbībā ar "Skola2030" uzsācis tiešsaistes diskusiju sēriju "Skolēni par skolu". Šajās diskusijās skolēni kopā ar "Skola2030" ekspertiem, karjeras konsultantiem un citiem izglītības darbiniekiem sarunāsies par aktuālām tēmām, kas saistītas ar mācību organizāciju un saturu gan pamatizglītībā, gan vispārējā vidējā izglītībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajās diskusijās skolēni kopā ar "Skola2030" ekspertiem, karjeras konsultantiem un citiem izglītības darbiniekiem sarunāsies par aktuālām tēmām, kas saistītas ar mācību organizāciju un saturu gan pamatizglītībā, gan vispārējā vidējā izglītībā.

Ceturtdien, 8. aprīlī, pulksten 15 notiks diskusija "Kā notiks mācības vidusskolā?".

Galvenie diskusijas jautājumi:

  • Ar ko atšķiras pašreizējais mācību saturs no jaunā mācību satura? Kas mainīsies skolēna ikdienā?
  • Kā skolēni saprot jauno piedāvājumu vidusskolā?
  • Kāda ir skolēnu pieredze, izvēloties skolu, kursus vidusskolā?
  • Ko darīt skolēnam, ja tuvākās skolas nepiedāvā viņa interesēm atbilstošu programmu? Kā varēs mainīt skolu, ja skolu programmas atšķirsies?
  • Kādas ir galvenās skolēnu bažas, bailes, mīti?

Šī diskusiju sērija būs īpaši interesanta skolēniem gan pamatskolas (īpaši 8. un 9. klases skolēniem), gan vidusskolas posmā, lai labāk izprastu pārmaiņas pilnveidotajā mācību saturā un pieejā.

Diskusiju vadīs Daniēls Zeltiņš (Rīgas 45. vidusskolas 12. klases skolēns, "Skolēns LV" vadītājs), un piedalīsies 10. un 11. klases skolēni Marta Zamarīte, Marta Marija Gruzdova, Ieva Ziemele, Laura Ķilupa, kas sarunāsies ar "Skola2030" vecāko ekspertu Mihailu Basmanovu un Ogres 1. vidusskolas direktoru, "Skola2030" konsultantu Igoru Grigorjevu.

Saite uz pasākumu "Facebook" šeit.

Plašāka informācija par sarunu ciklu šeit.

Tags

Skola 2030 Izglītība Skola Skolēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam