Ginekoloģe dr. Ilze Lieljure
Foto: Dr. Ilze Lieljure

Lasītājas jautājums: Vēlētos uzdot jautājumu Latvijas Ģimenes centra speciālistiem. Pirms nepilna gada paliku stāvoklī, bet diemžēl 8-tajaa nedēļā bērniņu zaudēju - ārsti to nosauca missed abort. Bez paskaidrojumiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Grūtniecība noritēja bez jebkādām komplikācijām. Nekādu patoloģiju arī nebija. Visas analīzes gan man, gan vīram bija perfektas. Notikušo pārdzīvot bija grūti. Kopš septembra mēneša atkal mēģināju palikt stāvoklī. Beidzot tas izdevās.

Kad devos pie ārsta uz ultrasonogrāfisko izmeklēšanu, tika konstatēta grūtniecība 5-6 ned., bet ... grūtniecības hormonu līmenis asinīs ir stipri nepietiekošs, kas atkal draud ar nepatīkamu rezultātu. Kā panākt šo hormonu strauju palielināšanos?? Vai tiešām vienīgā iespēja ir gaidīt? (Protams, ārsts izrakstīja zāles, kas jālieto 3 reizes dienā). Bet tas manī neiedveš pārliecību. Kā lai paglābju savu bērniņu?

Atbild Latvijas Ģimenes Centra ginekoloģe dr. Ilze Lieljure:

Cik noprotu, Jūsu ārsts neliek tikai bezcerīgi gaidīt, bet ir nozīmējis ārstēšanu (kādu tieši, nav norādīts). Tomēr, ja ārstam neuzticaties, tad Jums jāgriežas pie cita ārsta, kuram varēsiet uzticēties vairāk.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form