Kāpt uz pjedestāla, uzvarēt slimību un palīdzēt citiem – septiņi stāsti par iedvesmojošiem jauniešiem
Foto: Privātais arhīvs/DELFI kolāža

Mūsu vidū ir daudz iedvesmojošu bērnu un jauniešu, kuri, neskatoties uz dzīves mestajiem izaicinājumiem, jau paspējuši izdarīt lielas lietas. Šoreiz portāls "Cālis" piedāvā ielūkoties savā stāstu lādē, lai atminētos rakstu varoņus, kas katrs izcēlušies ar savu īpašo degsmi, – viens sasniedzis pasaules mēroga pjedestālu sportā, cits velta sevi labdarībai, lai palīdzētu citiem jauniešiem, bet vēl kāds – uzvar smagu slimību un attīsta savus talantus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Zemāk atradīsi stāstu par ātrāko meiteni ūdenī Endiju Zaumani, kura sasniegusi pat divus pasaules rekordus, skrundieti Kārli, kurš 13 gadu vecumā ieguva zelta medaļu Korejas vēstnieka kausa izcīņā pasaules čempionātā taekvondo. Bet to, cik bērni var būt spēcīgi, pierāda Adriana un Jāņa pieredze – abi jaunieši nepadevās cīņā ar smagu diagnozi un drosmīgi pastāstīja par to citiem. Matīss savulaik stāstījis, cik saviļņojoši ir palīdzēt citiem, bet brāļi Grīnbergi – kā tas ir – kāpt uz skatuves Holivudā. Lasi un iedvesmojies!

No mazpilsētas līdz goda pjedestālam Dienvidkorejā: taekvondo sportista Kārļa veiksmes stāsts

Kāpt uz pjedestāla, uzvarēt slimību un palīdzēt citiem – septiņi stāsti par iedvesmojošiem jauniešiem
Foto: Privātais arhīvs


"1. vieta" – tieši tik lakonisku ziņu no Dienvidkorejas mājiniekiem Skrundā nosūtīja Jānis Danenbergs, tētis 13 gadus vecajam Kārlim Kristiānam, kurš 13. novembrī savā vecuma grupā ieguva zelta medaļu Korejas vēstnieka kausa izcīņā pasaules čempionātā taekvondo. Šī priecīgā ziņa ātri pāršalca sociālos tīklus – nelielās pilsētiņas Skrundas iedzīvotāji patiesi lepojas ar Kārļa sasniegumiem. Bet... Kārlis ne tikai sporto, viņam ir arī otra, tikpat nopietna, aizraušanās – ģitārspēle.

Lasīt vairāk

Tags

Bērni Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form