Ķermeņa valodas un maģisko frāžu ābece: kā nolasīt cilvēku kā atvērtu grāmatu
Foto: Seth Doyle / cc

Ja vēlies par sevi atstāt labu iespaidu un arī gana ātri saprast, kāds ir tavs sarunu biedrs, ir lieliski, ja proti pārvaldīt ķermeņa valodu. Pat visvienkāršāko pamatlietu apgūšana var panākt to, ka labi ātri apjaut lietu būtību un situāciju vari iegrozīt pa savam prātam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Būsim godīgi, ne vienmēr pēc labākās sirdsapziņas otram cilvēkam atklājam savu viedokli, pārdomās un varbūt arī kādas ieceres, tomēr nereti, pavisam neapzināti, otram dodam neapgāžamus signālus par mūsu nostāju ar ķermeņa valodas palīdzību. Tas palīdz atmaskot un kā atvērtu grāmatu nolasīt sarunu biedrus, bet, ja nav izpratnes par šiem knifiem, tas noteikti nespēlēs arī tavā labā. Tikai apgūstot pamatus, vari būt uzvarētāja un arī šo valodu izmantot sev par labu, radot lielisku iespaidu. Tāpat jāizceļ arī pāris maģiskas frāzes, kas, pareizi izmantotas, spēs paveikt teju brīnumlietas.

Turpinājumā – vairāki padomraksti, kas var tev palīdzēt, dibinot gan profesionālas attiecības, gan privātas.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form