'Kino Bizes' bērnu rīti jau šonedēļ pāriet tiešsaistē
Foto: Kadrs no animācijas filmas "Gordons un Padija"

Kinoteātra "Kino Bize" Bērnu rīti pārceļas uz tiešsaisti, kā ierasts, piedāvājot animācijas filmu un radošo darbnīcu. Šoreiz "Mājas kino" būs iespējams noskatīties filmu "Gordons un Padija", bet pēc seansa piedalīties darbnīcā ar materiāliem, kas tiks nosūtīti uz katra mājām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

No piektdienas, 27. novembra līdz svētdienai, 29. novembrim "Kino Bize" "Mājas kino" būs iespējams noskatīties sirsnīgo zviedru animāciju "Gordons un Padija", savukārt pēc filmas noskatīšanās tiks piedāvāts izgatavot kārumus tiem putniem, kas nav devušies uz siltajām zemēm, vadoties pēc darbnīcu vadītāju video tiešsaistē un izmantojot radošās darbnīcas materiālus, kas nosūtīti uz katra dalībnieka mājām.

"Gordons un Padija" (Gordon and Paddy) ir zviedru režisores Lindas Hambekas animācijas filma, kas pirmizrādi piedzīvoja 2017. gadā. Mežā tiek pastrādāta zādzība – bez pēdām pazūd Vāveres kunga riekstu krājums. Noziegumu dodas izmeklēt krupītis Gordons, kas jau gadiem sargājis meža iemītnieku mieru. Pēkšņi pie apvāršņa parādās jauna pelīte – Padija. Atklājas, ka viņai piemīt īsts detektīva talants! Tā kā Gordons gatavojas iet pensijā, Padija stājas viņa vietā. Vai varētu būt, ka zādzībā vainojams dzīvnieks, no kura te visi bīstas visvairāk?

Filma tiks demonstrēta latviešu valodā.

Lai iegādātos biļeti uz filmas seansu tiešsaistē un vienotos par radošās darbnīcas materiālu saņemšanu uz savām mājām, rakstīt uz kino@kinobize.lv. Pieteikties iespējams līdz 25. novembrim, trešdienai.

Maksa par seansu:

  • 1 bērnam kopā ar vecākiem – 12 eiro;
  • 2 bērniem kopā ar vecākiem – 15 eiro;
  • 3 bērniem kopā ar vecākiem – 18 eiro;
  • 4 bērniem kopā ar vecākiem – 20 eiro.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Kino Bize
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form