Ko likt zem eglītes mīļotajam un bērnam? Ieskats vietējo ražotāju dāvanās
Foto: Publicitātes foto

Ja ģimenē ierasts Ziemassvētkos vienam otru apdāvināt, doma par īpašā sveiciena meklēšanu vien daudziem liek sejai savilkties pārdomās. Ja vēl neesi izvēlējies, ar ko mīļoto vai atvasi pārsteigt, vari viņus iepriecināt ar skaistu pārsteigumu, vienlaicīgi atbalstot arī jaunos, vietējos ražotājus. Lūk, dažas dāvanu idejas no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatora dalībniekiem!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

LIAA biznesa inkubatori ar kampaņu "Lai svētki nebūtu tikai ķekša pēc!" aicina svētkos atbalstīt jauno uzņēmēju radītos produktus. Kampaņas mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar unikāliem un inovatīviem vietējo ražotāju produktiem, kuri savas biznesa idejas attīsta kādā no LIAA biznesa inkubatoriem. Kampaņa norisināsies līdz 23. decembrim visos 12 LIAA biznesa inkubatoru sociālo tīklu kontos.

Lai palīdzētu dāvanu meklējumos, sagatavoti pieci svētku katalogi – "Viņai un Viņam", "Bērniem", "Mājai un mājas mīluļiem", "Atpūtai un piedzīvojumiem" un "Svētku galdam", kuros ir apvienoti 12 inkubatoru dalībnieku radītie produkti un piedāvātie pakalpojumi. Katalogi būs kā palīgs ikvienam, kurš svētkos vēlas dāvināt ko īpašu un Latvijā radītu, vai meklē unikālus produktus savam svētku galdam.

"Šī ir lieliska iespēja jaunajiem uzņēmējiem pastāstīt par sevi, savukārt Latvijas patērētājiem uzzināt par unikāliem zīmoliem. Bieži vien tik ļoti aizraujamies ar dāvanu iegādi, ka iegādājamies pārspīlēti daudz dāvanu. Tāpat ir situācijas, kad kāds to dara pēdējā brīdī un iegādājas dāvanas "tikai ķekša pēc". LIAA biznesa inkubatoru aicinājums šajos Ziemassvētkos ir būt atbildīgākiem, laicīgi apdomāt savas un tuvāko vēlmes, iegādāties dāvanu ar vērtību – kaut ko, kas radīts Latvijā un patiesi iepriecinās līdzcilvēkus vai būs nepieciešams svētku gaidīšanas laikā. Netērēt lieki, bet ar kvalitāti, ne kvantitāti," tā Arturs Bērziņš, LIAA Siguldas biznesa inkubatora vecākais projektu vadītājs un kampaņas vēstnesis.

Katalogus būs iespēja apskatīt visu LIAA biznesa inkubatoru sociālo tīklu platformas "Facebook" kontos līdz Ziemassvētku vakaram. Šobrīd publiskai apskatei pieejami divi katalogi – "Viņai un Viņam" un "Bērniem", savukārt tuvākajā laikā soctīklu kontos būs iespēja iepazīties tuvāk ar atlikušajiem trim.

Te, lūk, ieskatās dāvanu idejās "Viņai un viņam"!

Bet zemāk vari iepazīties ar vietējo uzņēmēju ražojumiem bērniem.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem lasi šeit, savukārt ar katalogu ar visu dalībnieku veikumiem meklē šeit.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

LIAA Bērni Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Latvijas zīmoli Ziemassvētki Ziemassvētku dāvanas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form