Konkurss ģimenēm - dalies ar bērnu blēņu stāstiem un ej uz teātri
Foto: Publicitātes foto

26. septembrī pirmizrādi piedzīvos bērnu un jauniešu teātra "Šmulītis" jaunākā izrāde – "Blēņas un pasakas", kas veidota pēc Imanta Ziedoņa pasaku motīviem un paredzēta bērniem vecumā no trim līdz 10 gadiem. Portāls "Cālis.lv" sadarbībā ar "Šmulīti" aicina piedalīties konkursā un balvā saņemt ģimenes biļeti uz jauno iestudējumu.

Izrāde "Blēņas un pasakas" būs ceļojums Imanta Ziedoņa fantastiskajā pasaku pasaulē, kur šķietami parasti priekšmeti iegūst spilgtus raksturus un iekuļas dažādās negaidītās dēkas. Tā būs gan jautra rotaļa bērniem, gan meistarklase vecākiem, gan piedzīvojums ar pārsteidzošu mūziku un instrumentiem, blēņām un pekstiņiem. Pogas, zobu birstes, uzpirksteņi un vēl daudzi citi priekšmeti aktieru rokās kļūs par izrādes varoņiem, aicinot mazo un lielo skatītāju iedarbināt arī savu izdomu un palūkoties uz lietām vērīgāk.

Lai piedalītos konkursā un laimētu biļetes, ģimenēm jāatsūta bērnu radošākie blēņu stāsti – kādas neparastas, jocīgas, jancīgas palaidnības, kādas mazie ir sastrādājuši. Savu blēņu stāstu var aprakstīt gan pats rakaris, gan viņa vecāki, brāļi, māsas vai citi tuvinieki. Stāstījumu var arī papildināt ar foto, video, zīmējumu vai citiem nedarba pierādījumiem.

Blēņu stāstus gaidīsim līdz 7. oktobrim epastā - calis@delfi.lv, ziņojuma tēmā norādot "Šmulīša konkurss". Konkursa uzvarētājam, ko noteiksim izlozes kārtībā, dāvāsim ģimenes biļeti četriem skatītājiem uz izrādi "Blēņas un pasakas". Uzvarētājs tiks paziņots 8. oktobrī.

Izrāžu repertuārs "Šmulītis" ir teātra "Dirty Deal Teatro" un biedrības "Ascendum" bērnu kultūras projekta "Garā pupa" iniciatīva.

Tags

Dirty Deal Teatro Garā pupa Imants Ziedonis

Comment Form