Kuldīgas dzīru laikā radošās darbnīcās vāks ziedojumus psihologa kabinetam
Foto: Shutterstock

Šajā nedēļas nogalē, kad Kuldīgā norisināsies pilsētas svētki "Dzīres Kuldīgā", radošās darbnīcas piedāvās Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Kurzemes ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs "AIRI vecākiem". Radošo aktivitāšu laikā atbalsta centrs vāks ziedojumus psihologa kabineta iekārtošanai. Darbnīcas sestdien, 20. jūlijā notiks pie Māras dīķa Kuldīgā.

Laika posmā no pulksten 11 līdz 17 notiks centra "AIRI vecākiem" radošās darbnīcas, kas būs īpaši saistošas ģimenēm ar bērniem. Būs gan kroņu darināšana, gan arī hennas zīmējumu veidošana. Uz vietas būs pieejami visi nepieciešami materiāli mākslas darbu radīšanai.

Meistarklases nodrošinātas bez maksas, bet vienlaicīgi tiks vākti ziedojumi psihologa kabineta iekārtošanai, lai ģimenēm, kuras vēršas pēc palīdzības Kurzemes ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrā, būtu iespēja saņemt psihologa atbalstu ar dažādu terapiju palīdzību.

Dienas izskaņā ap pulksten 20, kad notiks "Dzīres Kuldīgā" krāšņais gājiens cauri visai pilsētai, arī "AIRI centrs" piedalīsies gājienā un aicina ikvienu ģimeni doties tajā kopā vai arī atbalstīt klātienē šo pasākumu.

Visām ģimenēm, kuras vēlas doties gājienā kopā ar "AIRI centru", lūgums pieteikties, rakstot e-pastu uz adresi guna.eiermane@sosbca.lv vai zvanot pa tālruņa numuru 25763191.

Kurzemes ārpusģimeņu aprūpes atbalsta centru "AIRI vecākiem" nodrošina atbalstu Kurzemes novados esošajām ģimenēm, specializējoties arī audžuģimeņu, aizbildņu, adopcijas un viesģimeņu jautājumos.

Source

Cālis.lv

Tags

Kuldīga SOS ciemati
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form