Kultūras pils 'Ziemeļblāzma' aicina uz tiešsaistes koncertu 'Mamma. Māmiņa. Māte'
Foto: Shutterstock

Mātes dienā, 9. maijā, pulksten 17 kultūras pils "Ziemeļblāzma" sociālo tīklu kontos – "Facebook" un "Youtube" – būs skatāms vēl nekur citur neskanējis koncertuzvedums "Mamma. Māmiņa. Māte.".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertuzvedumā piedalīsies Zane Jančevska, Lauma Bērza, Jēkabs Jančevskis un Ansis Jansons. Pavadījumā skanēs tādi mūzikas instrumenti kā akordeons, vijole un kokle. Savukārt sarunās par mātes dažādajiem tēliem caur šodienas prizmu piedalīsies arī kultūras pils "Ziemeļblāzma" mākslinieciskais vadītājs, režisors Kārlis Anitens. Uzvedumu papildinās īpaši šai programmai veidota mākslinieces Anitras Bērziņas gleznu scenogrāfija.

Kā informē kultūras pils "Ziemeļblāzma" projektu vadītāja Rūta Rotbaha, koncertuzvedumu būs iespējams skatīties bez maksas sociālo tīklu kontos – "Facebook" un "Youtube" – no 9. maija pulksten 17 līdz 16. maija pulksten 23.59.

Tags

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Mātes diena
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form