Kultūras pils 'Ziemeļblāzma' parkā pieejama brīvdabas spēle ģimenēm
Foto: Shutterstock

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu un vasaras brīvlaika sākšanos, kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā būs skatāms līdz šim iespaidīgākais parka vides objektu un pils fasādes noformējuma ansamblis "Noslēpumainie ciemiņi", kas vienlaikus būs brīvdabas spēle visai ģimenei ar iespēju laimēt izstādītos vides objektus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā nolaidies citplanētiešu kuģis! Meklē noslēpumainos ciemiņus no 1. līdz 13. jūnijam! Vai varēsi viņus atrast?

Kā stāsta pils ļaudis, kuģis no kādas attālas un mazpazīstamas planētas uz Zemes ieradies vēlā vakara stundā, nomaldoties no plānotā starpplanētu maršruta, un šī pieturvieta apkalpei nepieciešama, lai uzlādētu kuģa baterijas.

Tomēr izrādās, ka uz Zemes izmantotā elektroenerģija, ko apkalpei laipni piedāvājusi Kultūras pils "Ziemeļblāzma" komanda, ir pārāk vāja, lai lidojošo aparātu uzlādētu zibenīgi, tāpēc kuģa apkalpei un starpplanētu tūristiem pils parkā nāksies uzkavēties divas nedēļas. Taču noslēpumainie ciemiņi par to nebūt neskumst – pils parka bērnu smiekli, rotaļas un bezrūpība viņus tā ielīksmo, ka jautrie vienači piedāvā spēlēt kopā paslēpes.

Ja spēsi pils parka teritorijā atrast visus 16 noslēpumainos viesus, iespējams, tava draudzība izveidosies tik cieša, ka kāds no viņiem savā starpplanētu ceļojumā tālāk nemaz nedosies, tik tēlaini par šo vides objektu jeb spēli stāsta "Ziemeļblāzma" projektu vadītāja Rūta Rotbaha.

Spēles noteikumi pieejami kultūras pils "Ziemeļblāzma" mājaslapā, kā arī sociālo tīklu kontos – "Facebook" un "Instagram".

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" aicina apmeklēt parku, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus.

Tags

Kultūras pils "Ziemeļblāzma"
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form