Lasītāja jautājums: Labdien, un iepriekš piedodiet par to, ka ielauzos sieviešu lapā. Taču mani šajos Ziemassvētkos sagaidīja kāds pārsteigums. Draudzene pateica, ka ir stāvoklī. Bet mīlēšanās laika VIENMĒR tika lietots prezervatīvs...

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Draudzene jau sen gribēja bērnu un tagad saka, ka pēc kāda no dzimumaktiem, kad es biju jau aizmidzis, viņa sevī ielēja spermu no prezervatīva. Vai tā varētu būt taisnība... Mani uztrauc, ka tas nebūs mans bērns... Es mīlu savu draudzeni un jāatzīst, ka esmu priecīgs, ka būšu tētis. Kur Latvijā var veikt DNS analīzi?

Atbild Latvijas Ģimenes Centra dr. Inga Plūme:

Jautājumā par paternitātes noteikšanas iespējām Jums vajadzētu griezties Tiesu ekspertīžu zinātniskās pētniecības laboratorijā, kas atrodas Rīgā, Hospitāļu ielā 55, vai arī Republikas medicīniskās ģenētikas centrā, kas atrodas Bērnu klīniskajā slimnīcā “Gaiļezers”.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form