Kurp šogad jāsūta bērnu vēstules Ziemassvētku vecītim
Foto: Shutterstock

"Latvijas Pasts" aicina mazos Latvijas iedzīvotājus laikus nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim. Savukārt bērnu vecākus – pārliecināties, ka uz vēstules norādīta precīza saņēmēja un sūtītāja adrese, kā arī uzlīmēta atbilstošas nominālvērtības pastmarka. "Latvijas Pasts" atgādina, ka pēdējais sūtījumu piegādes datums Latvijā pirms Ziemassvētkiem ir 2020. gada 23. decembris, bet sūtījumiem "Latvijas Pastā" jābūt saņemtiem līdz 20. decembrim.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas Ziemassvētku vecītis dzīvo Rūķupē, Pāvilostas novadā, – ar "Latvijas Pasta" starpniecību Ziemassvētku vecīša biroja pastkastītē tiek nogādātas visas viņam adresētās vēstules. Ja uz vēstules kā saņēmējs ir norādīts Santa Klauss vai Salatēvs, sūtījums sasniedz vecīti Somijā vai Krievijā.

Ziemassvētku vecīša adrese:
Ziemassvētku vecītis Rūķupē
Ziemupes pasts
Vērgales pagasts
Pāvilostas novads
Latvija
LV-3463

Santa Klausa adrese:
Santa Claus
Tähtikuja 1
96930
Rovaniemi
Finland

Salatēva adrese:
162390
Россия
Вологодская область
Город Великий Устюг
Дом Деда Мороза

Vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību 1,00 eiro, bet Santa Klausam Somijā un Salatēvam Krievijā – ar nominālvērtību 1,42 eiro.

Lai Ziemassvētku apsveikumi adresātu sasniegtu laikus, neatliec to sūtīšanu uz pēdējo brīdi!

Tags

Latvijas Pasts Ziemassvētki Ziemassvētku vecītis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form