Labdarības akcijā aicina palīdzēt sagatavoties skolai bērniem no maznodrošinātām ģimenēm
Foto: Pixabay

Skolas sākums nav aiz kalniem, par ko liecina arī veikalu plauktos izkārtotās skolas preces. Taču daudziem bērniem un jauniešiem no sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm, daudzbērnu un audžuģimenēm jaunā mācību gada tuvošanās rada bažas – tik daudz kas jāsagādā, bet pietrūkst līdzekļu, lai sagatavotos jaunu zināšanu apguvei.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai mazinātu satraukumu un rūpes, uzsākot skolas gaitas, labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" aicina tevi, tavus draugus un radus atbalstīt gudras, izglītotas Latvijas tapšanu, ziedojot skolai nepieciešamo.

Ziedojot līdzekļus organizācijas kontā, tev ir iespēja nodrošināt skolēnus ar kancelejas precēm un citām mācībām nepieciešamām lietām, lai skolas sākšanos padarītu par priecīgu un gaidītu notikumu. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai iegādātos skolai nepieciešamo par draudzīgām cenām no sadarbības partneriem.

Palīdzēt tu vari:

Ziedojot naudu organizācijas kontā:

Rekvizīti:
Nodibinājums "Palīdzēsim.lv", Vienotais reģ. Nr. 40008137568
Adrese: Kr.Valdemāra 118, Rīga
Norēķinu rekvizīti: AS "SEB banka", LV90UNLA0050013761397,
SWIFT kods: UNLALV2X.
Ar norādi – akcijai "Skola sauc!"

Ziedot skolai nepieciešamās lietas, nogādājot tās "Palīdzēsim.lv" birojā K.Valdemāra ielā 118, Rīgā;

Savā organizācijā izvietojot ziedojumu kasti, kurā vāktu skolai noderīgas lietas;

Ziedot skolai nepieciešamās lietas, kā arī piedalīties labdarības aktivitātēs HK "Dinamo Rīga" spēļu laikā "Latvijas Dzelzceļa kausa" no 21.- 26. augustam, "Arēnā Rīga", "Palīdzēsim.lv" labdarības stendā.

Labdarības akcijā aicina palīdzēt sagatavoties skolai bērniem no maznodrošinātām ģimenēm
Foto: Publicitātes attēli

Akcijas norises laiks ir no 12. līdz 31. augustam.

Projekta gaitai un ziedojumu izlietojumam ikviens var sekot līdzi organizācijas mājaslapā un sociālajos tīklos!

Skolai noderīgās lietas: zīmuļi, dzēšgumijas, pildspalvas (zilas, krāsainas), krāsu zīmuļi, flomāsteri, lineāli, līme PVA, līmzīmuļi, šķēres, zīmuļu asināmie, zīmēšanas bloki A4, akvareļu bloki, otiņas, guaša krāsas; akvareļu krāsas, krītiņi (parastie, pasteļa, vaska), plastilīns, aplikāciju papīrs, krāsainais kartons, spīdīgās līmes. Burtnīcas (rūtiņu, līniju) klades (rūtiņu plānās, rūtiņu biezās, līniju) nošu burtnīcas, cirkuļi, transportieri, marķieri, līmlapiņas. Sporta tērpi, apavi un sporta inventārs.

Ja esi ISIC vai ITIC kartes īpašnieks, iegādājies "Delfi Abonementu" par īpašu cenu – 1 eiro uz 4 nedēļām. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.

Tags

Labdarība Palidzesim.lv Skola
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form