Labdarības boulinga maratonā vāks ziedojumus daketru Klaunu darbības nodrošināšanai

Labdarības boulinga maratonā vāks ziedojumus daketru Klaunu darbības nodrošināšanai
Foto: Publicitātes attēls

22. novembrī atpūtas un izklaides centrā "Bowlero" notiks labdarības Boulinga maratons, kura mērķis ir vākt ziedojumus biedrībai "Dr.Klauns". Maratons ilgs desmit stundas un tajā piedalīsies 100 komandas, simboliski iezīmējot Latvijas valsts simtgadi. Viens cents no katra nosistā ķegļa tiks ziedots dakteriem Klauniem, kuri palīdz ātrāk atveseļoties mazajiem pacientiem, ienesot smaidus un sirds siltumu Latvijas slimnīcās.

Pasākums sāksies pulksten 15 un noslēgsies pulksten 01.00. Tajā tiek aicināti piedalīties visi, kam rūp Latvijas bērnu labsajūta un ātrāka atveseļošanās. Dalību maratonā var pieteikt līdz 20. novembrim. Piedalīties tiek aicināti gan uzņēmumi, gan ģimenes ar bērniem un draugu kompānijas, veidojot savas komandas vai piedaloties individuāli. Pirms spēles būs iespējams patrenēties profesionāļu vadībā, ziņo "Bowlero" pārstāve Agnese Puriņa.

Dalībnieki varēs ne vien uzkrāt ziedojumu biedrībai "Dr. Klauns", bet arī paši pacīnīties par dažādām balvām. Tāpat maratona laikā, no pulksten 10 līdz 16, pie atpūtas un izklaides centra "Bowlero" būs Valsts asinsdonoru centra izbraukuma autobuss un projekta "Mums ir viena asinsrite" laikā ikvienam pasākuma dalībniekam būs iespēja ziedot asinis.

Maratona nolikums un pieteikšanās anketa atrodama šeit, sadaļā "Jaunumi".

Programma "Dr. Klauns" Rīgā tiek īstenota jau sešus gadus, bet pirms četriem gadiem dakteri Klauni sāka darboties arī ārstniecības iestādēs Latvijas reģionos. Šobrīd 35 speciālisti mazos pacientus ar smiekliem ārstē septiņās Latvijas pilsētās.

"Līdzīgi kā citās Eiropas pilsētās, dakteru Klaunu darbošanās ir iespējama tikai tad, ja mūs atbalsta sabiedrība – gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Atbalsts dakteriem Klauniem ir apliecinājums sabiedrības briedumam un līdzatbildībai," uzsver biedrības "Dr. Klauns" vadītāja Marianna Milovska.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!