Labdarības kampaņa aicina atbalstīt bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem reģionos
Foto: Publicitātes foto

Ģimenēm, kas dzīvo attālos Latvijas reģionos, bērnu veselības aprūpes pieejamība ir apgrūtināta gan mazā reģionālo slimnīcu skaita, gan kvalificētu veselības aprūpes speciālistu trūkuma dēļ. Lai sekmētu medicīnisko konsultāciju pieejamību ģimenēm, nebraucot kilometriem tālu, "McDonald's" ikgadējā labdarības kampaņā "McHappy Day" aicina ziedot Mobilā veselības aprūpes centra darbam. Šis centrs visu gadu ceļo uz attāliem Latvijas novadiem, lai sniegtu bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem un jauniešiem tuvāk viņu mājām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mobilā veselības aprūpes centra darbību ir iespējams nodrošināt, pateicoties sabiedrības atbalstam un ziedojumiem. Vienas bezmaksas speciālista konsultācijas vienam bērnam izmaksas ir vairāk nekā 30 eiro, tie ietver ceļa izdevumus, ārsta darbu un saimniecisko uzturēšanu. Pateicoties ziedojumiem, Mobilā veselības aprūpes centra speciālisti ik gadu var sniegt vairāk nekā 4500 bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem un jauniešiem vairāk nekā 40 vietās visā Latvijā, ziņo "McDonald's" komunikācijas pārstāve Linda Bilzēna.

Lai atbalstītu medicīnas speciālistu vizītes, "McDonald's" aicina ziedot Mobilā veselības aprūpes centra uzturēšanai un darbībai. Ikviens var veikt ziedojumu 0,25 eiro, 0,50 eiro vai 1,00 eiro apmērā ikvienā "McDonald's" restorānā, izmantojot pašapkalpošanās kioskus vai speciālās ziedojumu kastītes. Ziedot var arī mājaslapā ''www.rmhc-latvia.lv''. Visi ziedojumi tiks novirzīti Mobilā veselības aprūpes centra darbības nodrošināšanai 2022. gadā.

Kopš 2011. gada, kad Mobilais veselības aprūpes centrs uzsāka darbību, tā sniegto medicīnisko konsultāciju skaits viena gada laikā ir pieaudzis divarpus reizes – no 1713 konsultācijām 2011. gadā līdz 4519 konsultācijām 2020. gadā. 2021. gada 10 mēnešos vien ir sniegtas jau 3772 medicīniskās konsultācijas 40 vietās Latvijā.

"McDonald's" ir "Ronald McDonald House Charities Latvija" ilggadējs partneris. Visu gadu viesi var veikt ziedojumus bērnu veselības aprūpei ikvienā "McDonald's" restorānā Latvijā, izmantojot pašapkalpošanās kioskus vai īpašās ziedojumu kastītes. Tāpat 0,02 eiro no katra iegādātā "Happy Meal" tiek ziedoti bērnu un jauniešu veselībai un labklājībai.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

McDonald's
0
Bērnu veselība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form