4. maijā Rīgā, tās apkārtnē un citviet Latvijā noritēs vienas dienas ziedojumu vākšanas kampaņa "Dāvā vasaras piedzīvojumu!", ko organizē biedrība "Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija" sadarbībā ar brīvprātīgajiem palīgiem no "Southwestern Advantage" studentu vasaras programmas. Kampaņas laikā tiks vākti ziedojumi vasaras nometņu organizēšanai SOS ģimenēs, audžuģimenēs un aizbildņu ģimenēs augošajiem bērniem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Plānots, ka šogad kampaņā, kas norit jau septīto gadu pēc kārtas, piedalīsies rekordliels skaits brīvprātīgo palīgu. Brīvprātīgajiem, kuri piedalīsies ziedojumu vākšanas kampaņā, būs īpašas pazīšanās zīmes, ziedojumi tiks vākti speciāli noformētās ziedojumu kastītēs. Ikviens no akcijas dalībniekiem tās laikā varēs uzrādīt pilnvarojumu vākt līdzekļus Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas atbalstam. Kampaņā piedalīsies vairāk nekā 130 brīvprātīgie, stāsta Dace Straume, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas pārstāve.

Aizvadītajos gados SOS bērnu ciemati sadarbībā ar "Southwestern Advantage" programmas studentiem jau īstenojuši vairākus labdarības projektus, kuru laikā tika savākti līdzekļi SOS bērnu ciematu ģimeņu atbalstam – gāzes plīšu un apkures katlu iegādei, bērnu dalībai vasaras nometnēs un psiholoģiskā atbalsta un terapiju nodrošināšanai. Kopumā aizvadīto gadu laikā, pateicoties brīvprātīgo palīgu atbalstam, savākti vairāk nekā 55 000 eiro.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: "Jau septīto gadu studenti no programmas "Southwestern Advantage" maija sākumā nāk palīgā SOS ģimenēm, un šogad arī audžuģimenēm un aizbildņu ģimenēm, par kurām rūpējamies SOS bērnu ciematu jaunizveidotajos Atbalsta centros "AIRI vecākiem". Apbrīnoju jauniešu pozitīvo un neizsīkstošo enerģiju, visu dienu veltot ziedojumu vākšanai un klauvējot pie daudzu māju durvīm. Ziedojumi, ko šajā dienā saņemsim, palīdzēs nokļūt uz vasaras nometnēm vairāk nekā 360 bērniem, kuri aug SOS ģimenēs, audžuģimenēs un aizbildņu ģimenēs. Novēlu jauniešiem 4. maijā satikt daudz patiesi sirsnīgus un atsaucīgus cilvēkus, kuri izvēlēsies palīdzēt bērniem!"

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Labdarība SOS ciemati
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form