Labdarības organizācija 'Palīdzēsim.lv' desmit gadu laikā 500 bērniem palīdzējusi atgūt veselību
Foto: Publicitātes attēli

Labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv", kas ikdienā atbalsta bērnus un jauniešus ar dažāda rakstura veselības un sociālajām problēmām, 1. jūnijā svin savu 10 gadu dzimšanas dienu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Desmit gadu laikā, pateicoties sadarbības partneru un ziedotāju atbalstam, paveikti daudzi labie darbi – palīdzēts vairāk nekā 500 bērniem uzlabot veselību, iegūt jaunas prasmes, draugus un pilnveidot komunikācijas prasmes, atbalstītas ģimenes krīzes situācijās, motivētas dzīves kvalitātes uzlabošanai un "cīņai" ar ikdienas likstām, stāsta organizācijas vadītāja Ilze Skuja.

1. jūnijā pulksten 14 Skultes muižā plānots sirsnīgs un ģimenisks pasākums, kā laikā satiksies bērni, jaunieši un to ģimenes, kuriem sniegts atbalsts, kā arī tie, kuri palīdz mums ikdienā - sadarbības partneri, atbalstītāji, brīvprātīgie darbinieki un draugi, lai vienkopus sapulcētu gan tos, kuriem palīdzēts, gan palīdzīgu roku sniedzējus. Tādējādi katram viesim ļaujot izbaudīt kopības sajūtu – esam viena liela ģimene.

Par godu kopā paveiktajam, katrs bērniņš, kuram esam snieguši atbalstu, stādīs savu "Latvijas valsts meži" dāvāto liepu, tā kopā radot skaistu aleju, kas ne tikai apliecinās pagātni, bet arī priecēs nākamās paaudzes ar skaistu skatu un svaigu gaisu, stāsta Ilze.

Labdarības organizācija 'Palīdzēsim.lv' desmit gadu laikā 500 bērniem palīdzējusi atgūt veselību
Foto: Publicitātes attēli

Pasākuma laikā varēs baudīt muzikālus priekšnesumus, ko sniegs grupa "DaGamba", "Pulsa efekts" un "CanZone", kā arī uzstāsies Džonijs Salamanders un Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas audzēkņi. Diena būs radošu un iepriecinošu mirkļu pilna – darbosies dažādas radošās meistarklases, piedzīvosim brīnumus un pārsteigumus!

Tags

Labdarība Palidzesim.lv
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form