'Laimas' namiņā aicina palīdzēt piepildīt maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu sapņus
Foto: Publicitātes attēli

Piektdien, 25. novembrī, jau piekto gadu pēc kārtas Rīgas centrā, pie leģendārā "Laimas" pulksteņa, atklāts "Laimas" namiņš, kura darbības mērķis ir ar sabiedrības atbalstu piepildīt vairāk nekā 1100 Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu un mazo Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļas pacientu lolotos sapņus par sen gaidītām Ziemassvētku dāvanām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, pirmo bērnu veidoto kartīti no "Laimas" namiņa brīnumu egles izvēlējās Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dzīvesbiedre Iveta Vējone. Šogad Vējoņu ģimene piepildīs sešu bērnu Ziemassvētku vēlēšanās audžu ģimenei no Līgatnes novada.

"Man ir patiess prieks maģisko Ziemassvētku gaidīšanas laiku aizsākt ar šo sirsnīgo labdarības projektu, kas ar sabiedrības nedalītu atbalstu izstaro un gādā gaišākus svētkus bērniem no Latvijas maznodrošinātajām ģimenēm un Bērnu klīnikās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļas. Aicinu ikvienu piedalīties un atbalstīt šo akciju, iedomājoties un sajūtot to siltumu, kādu izstaro bērna prieks pie svētku egles, saņemot sen gaidīto dāvanu," savās sajūtās dalās Iveta Vējone.

Namiņa atklāšanas pasākumā piedalījās arī Vilciņu ģimene no Daugavpils rajona, Kalupes pagasta, kuru pagājušajā gadā "Laimas" namiņa projekta īstenošanas gaitā Ziemassvētkos sveica Iveta Vējone, piepildot ģimenes svētku vēlēšanos un sagādājot sen lolotās dāvanas bērnu talantu attīstīšanai.

Trešo gadu pēc kārtas "Laimas" namiņa projektā iesaistās arī Bērnu slimnīcas fonds, lai iepriecinātu un piepildītu Ziemassvētku brīnumu 35 Onkoloģijas nodaļas mazajiem pacientiem, kuriem svētkus nāksies pavadīt slimnīcā.

'Laimas' namiņā aicina palīdzēt piepildīt maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu sapņus
Foto: Publicitātes attēli

"Nekas nevar atsvērt to laimes pilno smaidu, kas rodas, bērnam saņemot sen gaidītu dāvanu, turklāt slimnīcā esot, kur svētku laiks ir klusāks un skumīgāks. Ar "Laimas" namiņa un sabiedrības atbalstu jau vairākus gadus šo prieku iespējams sarūpēt arī Bērnu klīnikās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļas mazajiem pacientiem. Esam pateicīgi par līdzšinējo sadarbību un ticam, ka šogad mums kopā izdosies iepriecināt vēl vairāk bērnus visā Latvijā," uzsver Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa.

"Laimas" namiņā līdz pat 2017. gada 2. janvārim, no pulksten 12 līdz 21, izņemot svētku dienas, mīļi gaidīts ir ikviens Latvijas iedzīvotājs un viesis, lai no namiņa brīnumu egles izvēlētos vienu kartīti un, sarūpējot dāvanu, piepildītu to bērnu kvēlākos sapņus par sen lolotām dāvanām, kuru ģimenes šajos svētkos pašas to nevar atļauties. "Laimas" namiņš pie "Laimas" pulksteņa šogad tiek atvērts piekto gadu pēc kārtas, un kopā kopš 2012. gada tajā ir piepildīti vairāk nekā 2500 bērnu sapņi Ziemassvētkos.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

"Laimas pulkstenis" Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Bērnu slimnīcas fonds Iveta Vējone Labdarība Laima Ziemassvētki Ziemassvētku dāvanas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form